اعزام تیم ملی کاراته به اتریش در هاله ای از ابهام/ بلیت سفر به اتریش کنسل شد؟

اعزام تیم ملی کاراته به اتریش در هاله ای از ابهام/ بلیت سفر به اتریش کنسل شد؟

اعضای تیم ملی کاراته در شرایطی که طبق اعلام مسئولان بامداد فردا قصد سفر به رقابت‌های جهانی را داشتند تا این لحظه هنوز ویزا اتریش را دریافت نکرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، طبق اعلام مسئولان فدراسیون تیم کاراته کشورمان در دو بخش مردان و زنان قرار است بامداد فردا (پنجشنبه) جهت حضور در رقابت های جهانی کشور را به مقصد اتریش ترک کند اما بر اساس این گزارش هنوز ویزای ملی پوشان و کادر اعزامی به این کشور تحویل فدراسیون نشده است.

مسئولان فدراسیون کاراته ضمن تایید این موضوع اشاره کردند که ظاهرا ویزای نفرات اعزامی تا امشب تحویل فدراسیون می شود. این موضوع که ویزای نفرات تا این لحظه به فدراسیون نرسیده است مورد تایید قرار گرفت. حال باید دید با این وضعیت تیم ملی کشورمان بالاخره به اتریش اعزام می شود یا اینکه احتمالا این سفر منتفی خواهد شد.

در کنار این موضوعات شنیده ها حاکی از آن است که ظاهرا بلیت های خریداری شده برای اعضای تیم اعزامی از سوی فدراسیون کنسل شده که همین موضوع شائبه عدم اعزام تیم به اتریش را قوت می بخشد.

ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد

تهیه از: مارال .ک

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به کوی ميکده هر سالکی که ره دانست ««« »»» دری دگر زدن انديشه تبه دانستاعزام تیم ملی کاراته به اتریش در هاله ای از ابهام/ بلیت سفر به اتریش کنسل شد؟


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : مارال .ک
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : کنسل , ابهام , کاراته , هالهِ , بلیت , اتریش

مطالب مرتبط