اعلام رأی دیدار تراکتورسازی تبریز پرسپولیس

اعلام رأی دیدار تراکتورسازی تبریز پرسپولیس

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رأی خود را در خصوص تخلفات دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در هفته پنجم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور برگزار شد. پس از پایان مسابقه لیدرها و مسئول کانون هواداران تیم تراکتورسازی تبریز با عکاسان و خبرنگارانی که از تهران برای پوشش خبری به ورزشگاه آمده بودند، درگیر شده و اقدام به کتک کاری کردند و در نهایت این امر باعث مجروح شدن چند نفر از خبرنگاران شد.

کمیته انضباطی پس از بررسی و برگزاری نشست درباره تخلفات صورت گرفته، اعلام کرد که با مشاهده کلیه مستندات پرونده و گزارش ناظر مسابقه، تخلف لیدرها و مسئول کانون هواداران تیم تراکتورسازی تبریز محرز بوده و به استناد بندهای یک و دو ماده 70 آیین نامه انضباطی رأی به محکومیت باشگاه تراکتورسازی تبریز به پرداخت مبلغ 50 میلیون ریال به عنوان جریمه نقدی صادر کرد.

همچنین قلیچ خانی، مسئول کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز به مدت دو جلسه از همراهی تیم خود و حضور در ورزشگاه برگزاری مسابقات این تیم محروم است.

رأی صادر شده از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قطعی اعلام شد.

------------------------------------------------

تهیه کننده : شهاب ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای آن که به تقرير و بيان دم زنی از عشق ««« »»» ما با تو نداريم سخن خير و سلامتاعلام رأی دیدار تراکتورسازی تبریز پرسپولیس


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : شهاب ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : تراکتورسازی , پرسپولیس , تبریز

مطالب مرتبط