اعلان رای انضباطی ملاقات تراکتور و پرسپولیس

اعلام رای انضباطی دیدار تراکتور و پرسپولیس

رئیس مؤسسه هواداران باشگاه تراکتورسازی به خاطر اتفاقاتی که پس از دیدار مقابل پرسپولیس در هفته پنجم رخ داد از سوی کمیته انضباطی محروم شد.

تصویر و عکس اعلام رای انضباطی دیدار تراکتور و پرسپولیس

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از سایت مجلسی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی رای خود را در خصوص تخلفات دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران صادر کرد.

دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال به انجام رسانده شد. پس از پایان مسابقه لیدرها و مسئول مؤسسه هواداران تیم تراکتورسازی تبریز با عکاسان و خبرنگارانی که از تهران برای پوشش خبری به ورزشگاه آمده بودند، درگیر شده و اقدام به کتک کاری کردند و در نهایت این امر باعث مجروح شدن چندین نفر از خبرنگاران شد.

کمیته انضباطی پس از بررسی و برگزاری نشست در باره تخلفات صورت گرفته اعلام کرد که با مشاهده کلیه مستندات پرونده و گزارش ناظر مسابقه، تخلف لیدرها و مسئول مؤسسه هواداران تیم تراکتورسازی تبریز محرز بوده و به استناد بند های یک و دو ماده 70 آیین نامه انضباطی رای به محکومیت باشگاه تراکتورسازی تبریز به توجه کرد مبلغ 50 میلیون ریال به عنوان جریمه انتقادی صادر کرد.

همچنین قلیچ خانی مسئول مؤسسه هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز به مدت دو نشست از همراهی تیم خود و حضور در ورزشگاه برگزاری مسابقات این تیم محروم است.

رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی قطعی اعلام شد.

**************************************

مسئول متن : فرنوش ج.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو نافه بر دل مسکين من گره مفکن
««« »»»
که عهد با سر زلف گره گشای تو بست

اعلان رای انضباطی ملاقات تراکتور و پرسپولیس

TT / 23 — TP / 10%

نظر دهید