افزایش ۲۱ درصدی طلاق و ۵.۸ درصدی ازدواج در کهگیلویه و بویراحمد

افزایش ۲۱ درصدی طلاق و ۵.۸ درصدی ازدواج در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل ثبت اسناد کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه در شش ماهه نخست امسال تعداد ۴ هزار و ۱۱۶ واقعه ازدواج در سطح استان به ثبت رسیده است، گفت: این آمار در مدت زمان مشابه سال ۹۴ تعداد سه هزار و۸۸۷ مورد بود که رشد ۵.۸ درصدی را نشان می‌دهد.

عکس   افزایش ۲۱ درصدی طلاق و ۵.۸ درصدی ازدواج در کهگیلویه و بویراحمد

سعید محوری در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج با بیان اینکه در شش ماهه نخست امسال تعداد ۴ هزار و ۱۱۶ واقعه ازدواج در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد به ثبت رسیده است، اظهار داشت: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که تعداد ۳ هزار و ۸۸۷ مورد است ۵.۸ درصد افزایش را نشان می دهد.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در شش ماه نخست امسال تعداد ۸۴۰ واقعه طلاق در سطح استان در دفاتر رسمی طلاق به ثبت رسیده که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۶۹۳ واقعه طلاق بوده است رشد ۲۱ درصدی را نشان می دهد.

محوری در بخش دیگری از سخنان خود، عنوان کرد: در شش ماهه نخست امسال تعداد ۱۰ هزار و ۸۱۹ جلد سند مالکیت کاداستری در استان صادر شده است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه وبویراحمد در رابطه با تعداد شرکت ها و موسسات ثبت شده در شش ماهه نخست امسال گفت: تا پایان شهریور ماه سال ۱۳۹۵ مجموع ۳۷۸ شرکت اعم از تجاری و تعاونی و موسسه درمراجع ثبت شرکت های تابعه این اداره کل به ثبت رسیده است.

وی افزود: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که تعداد ۳۳۷ شرکت وموسسه بوده است، رشد ۱۲ درصدی ثبت شرکت ها وموسسات در این اداره کل را نشان می دهد که در این خصوص بیشترین آمار ثبت شرکت ها مربوط به شرکت های سهامی خاص است که تمامی این شرکت‎ها به صورت مکانیزه ثبت شده است.

محوری خاطرنشان کرد: در شش ماهه نخست سال ۹۵ تعداد ۳۰۹ مورد پرونده اجرائی در دوایر اجرای واحد های ثبتی تابعه این اداره کل مطرح و در جریان رسیدگی است که این آمار با توجه به تعداد ۲۱۰ پرونده مطروحه در شش ماهه نخست سال ۱۳۹۴ افزایش ۴۷ درصدی داشته است.

وی تعداد پرونده های مختومه شده اجرا در همین مدت را ۲۱۱ مورد عنوان کرد و افزود: خلاصه معاملات ثبت شده درشش ماهه نخست امسال ۵ هزار و ۸۸۰ مورد و تعداد استعلامات پاسخ داده شده در کمتر از دوروز ۶ هزار و ۸۶۲ مورد است.

مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان کهگیلویه وبویراحمد تعداد تفکیک های انجام شده در شش ماهه نخست امسال را ۹۱۸ مورد برشمرد و گفت: این آمار نسبت به سال گذشته که ۱۳۲۷ مورد بوده است کاهش ۳۰ درصدی داشته است.

همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد

گردآورنده: شايگان ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بشنو اين نکته که خود را ز غم آزاده کنی
««« »»»
خون خوری گر طلب روزی ننهاده کنی

افزایش ۲۱ درصدی طلاق و ۵.۸ درصدی ازدواج در کهگیلویه و بویراحمد

TT / 0 — TP / 0%

نظر دهید

لطفا جواب سئوال زیر را بدهید *