افزایش فحشا در انگلستان، تنها برای رفع گرسنگی

افزایش فحشا در انگلستان، تنها برای رفع گرسنگی

یک کانون خیریه در انگلیس درباره افزایش میزان فحشا در میان بانوان انگلیسی به دلیل ناچاری آنها برای رفع نیاز مالی شدیدشان جهت تهیه کرد مواد غذایی هشدار داده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در ادامه انتشار اخبار گوناگون درباره حالت ناگوار اجتماعی در انگلیس، حالا یک کانون خیریه در این کشور در گزارشی به موضوع افزایش تن به فروش رسانی بانوان به دلیل رفع نیازهای غذایی گزارش کرده است.

روزنامه انگلیسی «اکسپرس» در گزارشی نگاشته است: «بانوان درمانده انگلیسی برای توجه کرد مخارج مواد غذایی و چیزهای مرتبط با آن، با 10 پوند خود را به "رابطه جنسی برای بقا" به فروش میرسانند».

در همین رابطه یک کانون خیریه انگلیسی به نام «عوض کردن زندگی ها» (Changing Lives) نتیجه تحقیقی را از زنانی در این کشور انتشار داده که به دلیل نیاز شدید مالی برای رفع نیازهای اولیه زندگی، ناگزیر به تن به فروش رسانی مقطعی می شوند؛ زنانی که به نقل کرده این خیریه در حال افزایش است.

برای این تحقیق با حداقل 20 زن انگلیسی 18 تا 50 ساله گفت و گو مفصل صورت گرفته؛ زنانی که به دلیل نیازهای معیشتی خود به فحشا روی آورده اند.

از سوی دیگر، برخی دیگر از بانوان انگلیسی به دلیل نداشتن پول، در ازای دریافت محلی برای خواب و استراحت و انتقال از یک مکان به جاای دیگر، تن به فروش رسانی کرده اند و برخی دیگر هم برای دریافت مواد مخدر و مشروبات الکلی دست به چنین کارهایی زده اند.

از مجموع زنانی که با آنها گفت و گو شده، تعدادی قابل توجهی جا و پناهگاهی برای استراحت و استراحت کردن ندارند.

براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد

گردآورنده: آمي‌تيس ط.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دو يار زيرک و از باده کهن دومنی ««« »»» فراغتی و کتابی و گوشه چمنیافزایش فحشا در انگلستان، تنها برای رفع گرسنگی


TT / 59 --- TP / 23%

گردآوری شده توسط : آمي‌تيس ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-20
در دسته بندی : گرسنگی
برچسب ها : فحشا

مطالب مرتبط