افزایش چشمگیر حملات به اقامتگاه های پناهندگان در آلمان در سال ۲۰۱۶

افزایش چشمگیر حملات به اقامتگاه های پناهندگان در آلمان در سال ۲۰۱۶

یک رسانه آلمانی با استناد به آمارهای اداره فدرال پلیس جنایی آلمان از افزایش چشمگیر حملات و جرائم علیه اقامتگاه‌های پناهندگان در سال جاری میلادی خبر داد.

عکس   افزایش چشمگیر حملات به اقامتگاه  های پناهندگان در آلمان در سال ۲۰۱۶

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از هفته نامه "اشپیگل"، بر اساس آمارهای اداره فدرال پلیس جنایی آلمان از شروع سال جاری میلادی حدود ۸۰۰ حمله به اقامتگاه های پناهندگان ثبت شده است.

اداره فدرال پلیس جنایی آلمان در سال جاری میلادی حدود ۷۹۷ مورد جرم و جنایت علیه اقامتگاه های پناهندگان را ثبت کرده است. بر این اساس برای ۷۴۰ مورد از این جرائم عاملان با انگیزه های راست افراطی مسئول بوده اند. در ۵۷ مورد این گونه جرائم هم انگیزه های سیاسی کاملا رد نشده است.

بر اساس گزارش اداره فدرال جنایی آلمان در ۳۲۰ مورد از این جرائم خسارت به اموال، در ۱۸۰ مورد توزیع تبلیغات بیگانه ستیزانه و راست افراطی از طرف عاملان و در ۱۳۷ مورد هم ارتکاب خشونت گزارش شده است.

بر این اساس در سال جاری میلادی حدود ۶۱ مورد حملات آتش سوزی و ۱۰ مورد حمله با مواد منفجره به اقامتگاه های پناهندگان گزارش شده است.

به این ترتیب شمار حملات به اقامتگاه های پناهندگان در سه سال گذشته به شدت در آلمان افزایش پیدا کرده است. در تمام سال ۲۰۱۴ شمار این گونه جرائم حدود ۱۹۹ مورد و در سال ۲۰۱۳ نیز ۶۹ مورد گزارش شده بود.

همچنین میزان خشونت در این گونه جرائم نیز به شدت افزایش پیدا کرده است.

-ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد-

نگارنده: ارجمند ش.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مژدگانی بده ای خلوتی نافه گشای
««« »»»
که ز صحرای ختن آهوی مشکين آمد

افزایش چشمگیر حملات به اقامتگاه های پناهندگان در آلمان در سال ۲۰۱۶

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر دهید

لطفا جواب سئوال زیر را بدهید *