افزایش چشمگیر حملات به اقامتگاه های پناهندگان در آلمان در سال ۲۰۱۶

افزایش چشمگیر حملات به اقامتگاه های پناهندگان در آلمان در سال ۲۰۱۶

یک رسانه آلمانی با استناد به آمارهای اداره فدرال پلیس جنایی آلمان از افزایش چشمگیر حملات و جرائم علیه اقامتگاه‌های پناهندگان در سال جاری میلادی خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از هفته نامه "اشپیگل"، بر اساس آمارهای اداره فدرال پلیس جنایی آلمان از شروع سال جاری میلادی حدود 800 حمله به اقامتگاه های پناهندگان ثبت شده است.

اداره فدرال پلیس جنایی آلمان در سال جاری میلادی حدود 797 مورد جرم و جنایت علیه اقامتگاه های پناهندگان را ثبت کرده است. بر این اساس برای 740 مورد از این جرائم عاملان با انگیزه های راست افراطی مسئول بوده اند. در 57 مورد این گونه جرائم هم انگیزه های سیاسی کاملا رد نشده است.

بر اساس گزارش اداره فدرال جنایی آلمان در 320 مورد از این جرائم خسارت به اموال، در 180 مورد توزیع تبلیغات بیگانه ستیزانه و راست افراطی از طرف عاملان و در 137 مورد هم ارتکاب خشونت گزارش شده است.

بر این اساس در سال جاری میلادی حدود 61 مورد حملات آتش سوزی و 10 مورد حمله با مواد منفجره به اقامتگاه های پناهندگان گزارش شده است.

به این ترتیب شمار حملات به اقامتگاه های پناهندگان در سه سال گذشته به شدت در آلمان افزایش پیدا کرده است. در تمام سال 2014 شمار این گونه جرائم حدود 199 مورد و در سال 2013 نیز 69 مورد گزارش شده بود.

همچنین میزان خشونت در این گونه جرائم نیز به شدت افزایش پیدا کرده است.

-ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد-

نگارنده: ارجمند ش.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مژدگانی بده ای خلوتی نافه گشای ««« »»» که ز صحرای ختن آهوی مشکين آمدافزایش چشمگیر حملات به اقامتگاه های پناهندگان در آلمان در سال ۲۰۱۶


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : ارجمند ش.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بین المللی
برچسب ها : پناهندگان , حملات , اقامتگاه , آلمان

مطالب مرتبط