افلاکی: با حذف بی باک صورت مسئله را پاک می کنند/ وزیر جدید ورزش در فدراسیون تکواندو تغییرات ایجاد کند

افلاکی: با حذف بی باک صورت مسئله را پاک می کنند/ وزیر جدید ورزش در فدراسیون تکواندو تغییرات ایجاد کند

مربی پیشین تیم ملی تکواندو گفت: توقع خانواده تکواندو از وزیر جدیدی که وزارت را دردست می‌گیرد ایجاد تغییر و تحولات اساسی در این رشته است.

مجید افلاکی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم عنوان کرد: در تکواندو افراد بسیاری هستند که شایستگی و توانایی هدایت این رشته را دارند و توقع خانواده تکواندو از وزیر جدیدی که قرار است سکان هدایت ورزش را در اختیار بگیرد ایجاد تغییر و تحولات اساسی در راس فدراسیون است. امیدوارم این اتفاق بیفتد تا خانواده تکواندو با امیدواری بیشتری به آینده نگاه کند.

وی ادامه داد: امروز شنیدم که ظاهرا مهدی بی باک را از کادر فنی خط زدند و قصد حفظ مقانلو را دارند. این موضوع یعنی پاک کردن صورت مسئله، چرا مسئله را حل نمی کنید؟! اصل مسئله خود آقایان هستند که باید بروند. تکواندوی ما امروز به تغییرات اساسی دارد.

مربی پیشین تیم ملی تکواندو در مورد خداحافظی گودرزی با وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: واقعیت این است که او انسان مثبتی بوده و هست و اصلا قصد ندارم زحمات او را نادیده بگیرم اما واقعیت این است که ورزشی نبود و احساسم این است که عاشق ورزش نیز نبود. گودرزی باید به فکر تغییرات اساسی در زیر مجموعه اش می افتاد و به بخش های مختلف سر و سامان می داد.

او گفت: دو سال تا بازی های آسیایی زمان باقی و امیدوارم هر فردی سکان هدایت وزارت ورزش را بر عهده می گیرد با برنامه ریزی دقیق و تصمیماتی به جا بستر را برای موفقیت ورزش ایران در این رویداد مهم فراهم کند. امیدوارم یا شاهد حضور وزیری ورزشی در وزارتخانه باشیم یا اینکه لااقل فردی بیاید که عاشق ورزش باشد.

--اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد--

نگارنده: فرداد ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عارضش را به مثل ماه فلک نتوان گفت ««« »»» نسبت دوست به هر بی سر و پا نتوان کردافلاکی: با حذف بی باک صورت مسئله را پاک می کنند/ وزیر جدید ورزش در فدراسیون تکواندو تغییرات ایجاد کند


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : فرداد ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : تکواندو , فدراسیون , ورزش , افلاکی

مطالب مرتبط