همه اقدامات تعاونی مسکن بانک ملی قانونی بوده است+توضیح فارس

همه اقدامات تعاونی مسکن بانک ملی قانونی بوده است+توضیح فارس

تعاونی مسکن بانک ملی در واکنش به انتشار نامه اعضای تعاونی مسکن بانک ملی به مدیرعامل این بانک، اعلام کرد: تمامی اقدامات این تعاونی در چارچوب قانون و عرف تعاونی‌های کشور بوده است

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، تعاونی مسکن کارکنان بانک ملی در واکنش به خبر این خبرگزاری به عنوان « خواست از مدیرعامل بانک ملی برای رسیدگی به معضل تعاونی مسکن کارکنان » جوابیه ای ارسال کرد.

در این جوابیه آمده است: در تاریخ 95.7.12 خبری در آن خبرگزاری در خصوص تعاونی مسکن بانک ملی کشورمان درج شده که متأسفانه نه تنها به لحاظ ماهوی برخلاف واقعیت و کذب است بلکه با عنایت به مطرح بودن موضوع در مراجع محترم قضایی، متأسفانه شائبه قصد و نیت تأثیر بر روند قضایی نیز آن منبعث می گردد.

حال آن که برخلاف آنچه که در نوشته خبر گفته شده تمامی اقدامات این تعاونی در چارچوب قانون و عرف تعاونی های کشور بوده و در پروژه موردنظر نیز منجر به ایجاد ارزش اضافه کرده عالی برای اعضای آن شده است.

خلال این که صرفاً تعداد 24 نفر از 60 نفر عضو در این پروژه اقدام به نقش دعوی علیه تعاونی نموده اند و از همه اصلی تر این که در آخرین اقدام قضایی به عمل آمده، هیأت سه نفر کارشناسان مجلسی دادگستری بر صحت اقدامات فنی و مالی تعاونی مهر تأیید زده اند.

همان گونه که مستحضرید با توجه به نقش موضوع در مراجع محترم ذیصلاح، پیش از صدور هر گونه حکمی علیه تعاونی، درج اینشکلی مطالب غیرموثق قابل پیگرد قانونی است.

بیانات فارس:

خبرگزاری فارس بعد از دریافت اسناد موجود درباره عملکرد این تعاونی، نامه اعضای این تعاونی به مدیرعامل بانک ملی را انتشار داد.

در نامه اعضای تعاونی جزئیاتی درباره نبود احقاق حقوق اعضاء مطرح شد که در این جوابیه تعاونی به هیچ وجه به آن پاسخ داده نشده است.

****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد****

نگارش توسط: ژاله ح.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن کس که اوفتاد خدايش گرفت دست ««« »»» گو بر تو باد تا غم افتادگان خوریهمه اقدامات تعاونی مسکن بانک ملی قانونی بوده است+توضیح فارس


TT / 40 --- TP / 13%

گردآوری شده توسط : ژاله ح.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : مُسکن
برچسب ها : بانک , توضیح , تعاونی

مطالب مرتبط