اقدام جالب و جنجالی معرفترین کودک هالیوودی (عکس)

عکس شماره 1 ⇩
سوری کروز شاید تنها 7 سال داشته باشد اما از هم اکنون خط تولید پوشاک خود را افتتاح خواهد کرد. بر طبق گزارشات دختر تام کروز و کتی هولمز قراردادی به مبلغ 2.5 میلیون پوند امضا کرده است تا خط تولید خودش با نام انحصاری سوری را راه اندازی کند.
 
عکس شماره 2 ⇩
عکس اقدام جالب و جنجالی معرفترین کودک هالیوودی (عکس)
به گزارش به نقل از نیک صالحی از آنجا که سوری کوچک خودش طرح های خاصی را در نظر داشته و درباره آنها صحبت می کند تصمیم بر آن شده که او خط تولید منحصر به خود را داشته باشد. سوری که تاکنون به طور مکرر در راس کودکان خوش پوش دنیا قرار دارد مجموعه پوشاک خود را در فروشگاه بزرگ نیویورک افتتاح خواهد کرد.
 
عکس شماره 3 ⇩
عکس اقدام جالب و جنجالی معرفترین کودک هالیوودی (عکس)
گفته می شود که او با وجود سن بسیار کم ، بسیار در زمینه لباس و پوشاک جدی برخورد می کند، سرگرمی خوبی نیز برای او محسوب می شود و شاید آرزوی دختران زیادی باشد که خودشان بتوانند لباس های خودشان را تهیه کنند، این بدین معنی است که نقاشی های سوری جنبه واقعیت به خود خواهد گرفت. اولین مجموعه سوری شامل پیراهن، تاپ، لباس های های جین ، کفش و گردنبند است.
 
عکس شماره 4 ⇩
عکس اقدام جالب و جنجالی معرفترین کودک هالیوودی (عکس)
منبع این خبر همچنین اعلام کرده است که کتی هولمز مادر سوری و طراحی به نام جین یانگ نیز در این زمینه به این دختر کوچک کمک می کنند تا خط تولید پوشاکش به خوبی اداره شود. کتی خودش خط تولید پوشاکی با آرایشگر سابق خود یانگ دارد که نام آن هولمز و یانگ است را در سال 2008 افتتاح کرده است.

--ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد--

گردآورنده : سارا ب.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جوانا سر متاب از پند پيران ««« »»» که رای پير از بخت جوان بهگردآوری شده توسط : سارا ب.
تاریخ گردآوری : 2015-12-04
در دسته بندی : یویژه ها
برچسب ها : جالب , کودک , هالیوودی
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :