عکس العمل الهام چرخنده به فیلم پرسر و صدا دانشگاه

واکنش الهام چرخنده به فیلم جنجالی دانشگاه

فیلم الهام چرخنده در دانشگاه

مدتی است فیلمی از حضور الهام چرخنده در یکی از دانشگاه های کشور در حال انتشار است که چرخنده درباره حواشی این فیلم توضیح داد.

چندی پیش فیلمی مربوط به سخنرانی الهام چرخنده در یک دانشگاه در محیط جایزی انتشار داده شد. او در قسمتی از سخنرانی خود اشاره ای به مسافرت آنجلینا جولی به افغانستان می کند، اما موردی که در این فیلم جنجالی شده بود نحوه برخورد این هنرپیشه با سوال یکی از حاضران بود.
چرخنده در این باره گفت : حقیقت این است که من یک سال و نیم است که تمام دانشگاه ها می روم و باید نقل بکنیم فیلمی که در شبکه های جایزی از من دست به دست می چرخد و گفتمان من را نمایان میکند تدوین و تکه تکه شده است. در یکی از دانشگاه ها گفتم چرا قضاوت می کنید من مادر امیر شایان و ارسطو هستم بچه من این صحنه ها و برخوردها را می نگاه کند و آزار داده میشود. آن هم امسال کنکور دارد. چرا می روید و حرف های زشت می زنید؟!

شما با من چه معضلی دارید، چه حلالی را حرام و چه حرامی را حلال کردم که با من این طور برخورد می شود. از ابتدا دو الی سه پسر در تالار حاضر بودند که می خواستند گاز بزن تالار را به هم بزنند. حرف های زشت و رکیک به من زدند و من دائم سکوت کردم و گفتم هر کشوری نظرش محترم است و مثال زدم آدم های آن کشور باید به قوانین آن کشور ارج بنهند و این ربطی به دین ندارد و از آنجلینا جولی مثال زدم که به افغانستان رفته تا به انسان های ضعیف یاری رساند که به احترام آنها نه میکاپ و آرایش دارد و نه بی حجاب است بعد یه فرزندی از دور به من گفت نکنه که آنجلینا جولی کشورمان تویی؟! من هم در جواب گفتم نه مادرتان است.

الهام چرخنده

وی ادامه داد:چنانچه حرفت زشت بود که هیچ چنانچه هم خوب بود که باز هم جای آزردگی ندارد. چگونه به همه فشار می آید. برخی علاقه دارند از من گاف بگیرند اما از آنجایی که من قانون مند هستم قادر نبوده اند. آن پسر شروع به ناسزا کرد که محافظ ها گرفتنش و من گفتم حق ندارید به وی دست درازی کنید اما باید نقل بکنیم که من در جبهه امیر المومنین هستم. یک لغت گفتم مادرت است نگاه بکن چه مقدار زجر می کشی پس متوجه باش که بچه من نیز چه مقدار رنج میبرد.
چرخنده با اشاره به جوسازی برخی از افراد خارج نشین در پی این موضوع گفت:یکی از این افراد فیلم بنده را در صفحه جایزی خودش قرار داده و اجراکننده یکی از این شبکه های بیگانه ضد انقلابی است چنانچه خائن نبود بر می گشت و به کشورش خدمت می کرد. آنجا نشسته اند یک روز من و روز دیگر جناب آقای احسان علیخانی مضمونشان است. شما چنانچه زرنگی همان خواننده خود را نگه دار که ضد انقلاب است. این فرد نه تنها به کشور بلکه به هم جنس خود نیز خیانت می کند و در آن سوی جهان به بالاترین مقامات کشوری نیز اهانت می کنند. آیا این نان درآوردن حلال است بلکه حرام است. زمانی کشور و باور خود را به فروش میرسانید خائن هستید. از من تیتر زدند که الهام چرخنده نقل کرده است من قادر میبودم جای فلان خواننده زن باشم. به من به جرم زن ایرانی بودن و یاعلی گفتنم اهانت کرده اند آن وقت بیایم این حرف را بزنم. من به کشورم خدمت کردم. سفارت مالزی آگاهی میدارد در تمام برنامه های مخصوص در خدمت کشورم بودم.
وی خاطرنشان کرد:مردمان باید به این اندیشند که چرا این ویدیو را دست به دست می چرخانند. در دانشگاه بابلسر به فاصله چندین دقیقه چندین نفر چادری شدند. چرا صفحه اینستاگرامم را زدودم برای اینکه مکانی برای عقده باز کنی برخی شده بود این در حالی است که بچه من با نگاه کردن این حرف های زشت زجر می کشد و به همین علت من نیز زدودم. من هم یک زن بختیاری هستم منتظر نمیمانم که از این ها حرف بخورم.تمام همکاران من مورد اهانت قرار گرفتند نمونه اش سرکار خانم بهاره رهنما و بهنوش بختیاری. اما هیچ کدام به اندازه من اهانت نشنیدند چرا کسی نیست جواب اینها را بدهد.

واکنش الهام چرخنده به فیلم جنجالی دانشگاه

**************

تهیه شده توسط : كيانا ی.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بخت ار مدد دهد که کشم رخت سوی دوست ««« »»» گيسوی حور گرد فشاند ز مفرشمعکس العمل الهام چرخنده به فیلم پرسر و صدا دانشگاه


TT / 107 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : كيانا ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : الهام
برچسب ها :

مطالب مرتبط