القسام: دشمن صهیونیستی مجبور خواهد شد بهای سنگینی برای تبادل اسرا بپردازد

القسام: دشمن صهیونیستی مجبور خواهد شد بهای سنگینی برای تبادل اسرا بپردازد

سخنگوی گردان‌های «القسام» شاخه ارتشی حماس اعلام کرد رژیم صهیونیستی چه بخواهد چه نخواهد باید بهای سنگینی برای تبادل اسرا توجه بکند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، «ابوعبیده» سخنگوی مجلسی گردان های «القسام» شاخه ارتشی حماس تأکید کرد رژیم صهیونیستی برای هر توافق تازه ای جهت تبادل اسرا ناگزیر خواهد شد بهای سنگینی توجه بکند و دنیا و اسرای فلسطینی سورپرایز خواهند شد.

وی در سخنرانی خود به عالیت پنجمین سال تبادل اسرا که به «وفاء الاحرار» یا «شالیت» سرشناس است، نقل کرد: وقت مناسب که بیاید تمام واقعیاتی که برای مقاومت برای آزادی اسرا نگه داشته است ، آشکار خواهد شد.

ابوعبیده تاکید کرد: دشمن از پرداخت بهای توافق جدید جهات تبادل اسرا طفره می رود و با ادعاهای باطل، افکار عمومی را فریب می هد اما این فرار از حقیقت خاصیتی به حال رژیم دشمن صهیونیستی نخواهد داشت؛ عامل وقت به نفع این رژیم نخواهد بود اگرچه این توهم را داشته باشد.

وی اضافه کرد: پیش از توافق «وفاءالاحرار» به اسرای خود قول دادیم که وفادار باقی خواهیم ماند و آنها را آزاد خواهیم کرد و امروز نیز به تمامی اسرا تاکید می کنیم که دشمن بخواهد یا نخواهد بهای این امر را توجه خواهد کرد و نشاط تمام فلسطین را فرا خواهد گرفت.

ابوعبیده در پایان این توافق را به همه مردمان فلسطین تبریک نقل کرد.

در توافق وفاءالاحرار 1027 اسیر فلسطینی با «گیلعاد شالیت» ارتشی اسرائیلی مبادله شدند.

-- با تشکر از حسن انتخاب شما --

نگارنده : ايرانبانو ه.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

که همچون مت به بوتن دل و ای ره ««« »»» غريق العشق فی بحر الودادالقسام: دشمن صهیونیستی مجبور خواهد شد بهای سنگینی برای تبادل اسرا بپردازد


TT / 53 --- TP / 23%

گردآوری شده توسط : ايرانبانو ه.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اسرا
برچسب ها : بهای , دشمن , مجبور , القسام

مطالب مرتبط