آیت الله العظمی نازک میان مقبول همه جریان های سیاسی کشور بود

آیت الله باریک بین مقبول همه جریان های سیاسی کشور بود

حجت الاسلام مجید انصاری گفت: آیت الله العظمی نازک میان بیشتر از سه دهه نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر قزوین بود و همه جریان های سیاسی ایشان را موافق بودند و تا واپسین زمان دل در گرو رهبری و ولایت داشت.

حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری معاون حقوقی ریاست جمهوری در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت الله العظمی نازک میان، در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در شهر قزوین، به وجود پرشور مردمان این ناحیه در تشییع پیکر این عالم ربانی گفت: این وجود نمایان کننده این است که مرحوم آیت الله العظمی نازک میان در قلوب مردمان جای داشته که جای قدرانی است.

معاون حقوقی ریاست جمهوری یاد آوری کرد: در اقصی نقاط میهن اسلامی، این شخصیت را به عنوان یک فرد انقلابی و مبارز می شناختند، زیرا سابقه گذشته ایشان نورانی است و از پیشگامان مجادله با طاغوت به حساب مییایند.

وی اضافه کرد: ایشان آراسته به اخلاق بودند و حسن خلق، زهد و تقوای این عالم فرزانه زبانزد عام و خاص بود و مکنت مالی ایشان پیش و پس از انقلاب هیچ فرقی نکرد.

حجت الاسلام مجید انصاری ادامه داد: آیت الله العظمی نازک میان بیشتر از سه دهه نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر قزوین بود و همه جریان های سیاسی ایشان را موافق بودند و تا واپسین زمان دل در گرو رهبری و ولایت داشتند.

معاون حقوقی ریاست جمهوری گفت: ایشان شخصیتی فرهنگی بود و با رفتار دوستانه و اسلامی خود در جذب اشخاص نقش اثرگذاری ایفا کرد؛ فردی عمل گرا، اهل معنا و ساده زندگی کرد و مومن بود و باعث افتخار استان و کشور.

___________________________________

گردآوری از : جمشيد د.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سری دارم چو حافظ مست ليکن ««« »»» به لطف آن سری اميدوارمآیت الله العظمی نازک میان مقبول همه جریان های سیاسی کشور بود


TT / 92 --- TP / 34%گردآوری شده توسط : جمشيد د.
تاریخ گردآوری : 2017-04-09
در دسته بندی : جریان
برچسب ها : باریک , مقبول
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :