تیم المپیاد مهارت ایلام به مسابقات ملی البرز اعزام شد

تیم المپیاد مهارت ایلام به مسابقات ملی البرز اعزام شد

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان ایلام از اعزام تیم المپیاد ملی مهارت این استان برای شرکت در مسابقات ملی مهارت در البرز گزارش کرد.

رضا نصری امروز در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام بیان داشت: تیم المپیاد ملی مهارت استان ایلام امروز برای شرکت در مسابقات ملی مهارت کشور اعزام شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام گفت: اهمیت تعلیمهای فنی و حرفه ای نقشی مؤثر کلیدی در توسعه اقتصادی و اجتماعی جوامع دارد.

وی ادامه داد: امروز جمعی از جوانان نخبه استان ایلام برای تبادل اطلاعات فنی و تجارب حرفه ای به رقابت های ملی مهارت اعزام شدند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام در ادامه با بیان این که این کارآموزان در مسابقات استانی برای ورود به رقابت های ملی منتخب شدند، اضافه کرد: تیم المپیاد استان متشکل از 11 نفر امروز با بدرقه همکاران برای مسابقات هفدهمین دوره ملی مهارت به استان البرز اعزام شدند.

وی ادامه داد: برندگان این دوره از مسابقات در یک اردوی آمادگی شرکت کرده و به چهل و سومین دوره مسابقات مهارت جهانی که در سال 2017 در ابوظبی امارات به انجام رسانده میشود اعزام می شوند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام در پایان تصریح کرد: رقابت های کشوری هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت از دوم تا هشتم آبان ماه در استان البرز به انجام رسانده میشود.

-اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد-

تهیه کننده: شايان ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جز صراحی و کتابم نبود يار و نديم ««« »»» تا حريفان دغا را به جهان کم بينمتیم المپیاد مهارت ایلام به مسابقات ملی البرز اعزام شد


TT / 18 --- TP / 8%

گردآوری شده توسط : شايان ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : مهارت
برچسب ها : المپیاد

مطالب مرتبط