المیادین: عملیات خروج افراد مسلح از معضمیه شام به پایان رسید

المیادین: عملیات خروج افراد مسلح از معضمیه شام به پایان رسید

یک شبکه خبری از پایان عملیات خروج افراد مسلح از معضمیه شام به سوی ریف ادلب خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، شبکه خبری المیادین اعلام کرد که عملیات خارج شدن افراد مسلح و خانواده های آنها از منطقه معضمیه در ریف جنوبی دمشق و انتقال آنها به ریف ادلب به پایان رسید.

از صبح امروز مقدمات خروج گروه های تروریستی مسلح از شهر معضمیه الشام در حومه غربی دمشق آغاز شد، دستاورد قابل توجه دولت سوریه از طریق کمیته های آشتی منجر به توافقی شد که بر اساس آن حدود 600 تروریست به همراه خانواده هایشان، این شهر را به سمت استان ادلب (مهمترین مقر تروریست های تکفیری جبهه النصره و گروه های همسو) ترک می کنند.

خبرنگار تسنیم به نقل از منابع محلی در حومه دمشق اعلام کرد کار عقب نشینی تروریست ها از صبح امروز چهارشنبه به دور از چشم رسانه ها بر اساس یکی از بندهای مورد توافق انجام می شود تا مؤسسات دولتی کار خود را در شهر معضمیه پس از اجرای کامل این توافق، از فردا پنجشنبه با هدف خدمت رسانی به مردم از سر گیرند.

همچنین دولت سوریه اعلام کرده است وضعیت آن دسته از افراد مسلح را که تمایل دارند در معضمیه بمانند و زندگی عادی خود را از سر گیرند، ساماندهی خواهد کرد، اما بقیه تروریست ها که از تسلیم خود و خانواده هایشان خودداری کرده به استان ادلب در شمال سوریه منتقل خواهند شد.

---همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد---

تهیه از : سپند ا.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زبان خامه ندارد سر بيان فراق ««« »»» وگرنه شرح دهم با تو داستان فراقالمیادین: عملیات خروج افراد مسلح از معضمیه شام به پایان رسید


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : سپند ا.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بین المللی
برچسب ها : مسلح , عملیات , المیادین , معضمیه

مطالب مرتبط