الکسیس هیچ فرقی با بقیه ندارد / هر موقع بخواهم او را بیرون می کشم

الکسیس هیچ فرقی با بقیه ندارد / هر موقع بخواهم او را بیرون می کشم

مربی فرانسوی قرمز‌های شهر لندن درباره مهاجم شیلیایی خود اظهار نگاه مصممی کرد و گفت: من تصمیم می‌گیرم که چه کسی داخل میدان باشد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، پس از ظهر امروز آرسنال به مصاف ساندرلند خواهد رفت.

این تیم پس از تساوی با میدلزبرو در ورزشگاه خانگی «امارات»، این هفته برای رسیدن به صدر باید با تیم مویس روبرو شود که از شرایط بسیار بدی برخوردار است.

ونگر در کنفرانس قبل از بازی توضیحات مصممی نسبت به مهاجم 27ساله خود کرد. وی گفت: سانچز تفاوتی با دیگر بازیکنان برای من ندارد. هر موقع که بخواهم او را تعویض می کنم.

مربی فرانسوی توپچی ها ادامه داد: بازیکن همواره دلش می خواهد در زمین باشد حتی چنانچه خسته باشد اما من متوجه خواهم شد که بازیکن دیگر اثر خود را از دست داده است.


تعویض سانچز در بازی با لودوگورتس

سانچز با مصدومیت ژیرو بدون حریف به کارش ادامه داد و قادر بود 6 گل به ثمر رساند.

ولکات، دیگر مهاجم آرسنال که موثر نمایان کرده است معضل جزیی در همسترینگ احساس کرده و قادر نیست در استادیوم « لایتس» تیمش را همراهی کند. رمزی و ژیرو که مدت ها نیز از میادین دور بودند در دسترس هستند و امکان می دارد در مسابقه امروز حضور یابند.

ونگر درباره تفاوت دو مهاجم خود تصریح کرد: الیور ژیرو و الکسیس سانچز کاملا با هم تفاوت کردهند و کنار هم شگفت انگیز خواهند شد. دقیقا تفاوت با اوزیل این جا معلوم می شود زیرا که مسعود قادر نیست زیاد در عمق نفوذ کند.

مربی 67 ساله تیم لندنی گفت: مهاجم نوک باید در کار های پاسداری ای نیز شرکت کند. در این وضعیت تیم تو باید با محیط باز بازی کند که الکسیس شگفت انگیز خواهد بود. این خصوصیت، نعمت خوبی است ولی با توجه به شرایط باید بر آن بشوی.

لوکاس پرز، دیگر مهاجم توپچی ها در بازی سه شنبه مقابل ریدینگ از منطقه زانو مصدوم شد. او که 6 تا 8 هفته از میادین دور است معضل دیگری برای مربی خود بوجود آورده است.

***ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد***

نگارش توسط: فرشته ق.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به داغ بندگی مردن بر اين در ««« »»» به جان او که از ملک جهان بهالکسیس هیچ فرقی با بقیه ندارد / هر موقع بخواهم او را بیرون می کشم


TT / 58 --- TP / 17%گردآوری شده توسط : فرشته ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-29
در دسته بندی : فرقی
برچسب ها : بخواهم , بقیه , موقع , الکسیس
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :