امثال وزیر بهداشت با فداکاری مردان جهادی به مناصب رسیده اند/امضای مردان جهادی و ائمه جمعه زیر هیچ قرارداد ننگینی نیست

امثال وزیر بهداشت با فداکاری مردان جهادی به مناصب رسیده اند/امضای مردان جهادی و ائمه جمعه زیر هیچ قرارداد ننگینی نیست

دبیرکل جمعیت خدمتگزاران انقلاب اسلامی در خصوص بیانات اخیر وزیر بهداشت گفت: امثال وزیر بهداشت با فداکاری مردان جهادی به مناصب رسیده‌اند.

احمد خورشیدی آزاد امروز در مصاحبه با خبرنگار فارس در گچساران در خصوص بیانات اخیر وزیر بهداشت اظهار کرد: آقای قاضی زاده خوب است آگاهی بدارد خون همین سرداران حرم که در حلب و زینبیه ریخته شد امنیتی را در کشور ما تثبیت کرد که شما اکنون از آن بهره میگیرید.

وی ادامه داد: آقای دکتر از یاد نبرید که پزشک شدن و موقعیت شما هم به واسطه فداکاری همین رزمندگان مظلوم است و به راستی چنانچه سرداران قلم، علم و حرم نبودند شما در کدام سرزمین قادر میبودید به چنین جایگاهی برسید.

دبیرکل جمعیت خدمتگزاران انقلاب اسلامی افزود: خوب است برای همین سربازان مظلوم که شما از رهگذر فداکاریشان به چنین جایگاه هایی رسیدید، دعا کنید.

وی افزود: آیا شما انتظار دارید مردان جهادی این مرز و بوم تماشاگر بدترین ستمها به اقتصاد، معیشت، دین و اخلاق مردمان باشند و دم بر نیاورند.

خورشیدی آزاد تبیین کرد: اما یادتان باشد این کشور هم سرباز و سردار و مداح می خواهد و هم پزشک و مهندس و معلم و روحانی، این مردمان هم اقتصاد خوب می خواهند و هم اخلاق و دین داری و نمی شود هیچکدام از این الزام ها را نفی کرد.

وی افزود: به دلیل مبارکتان می آوریم که همین ائمه جمعه و جماعت و روحانیون بودند که امضایشان زیر هیچ خیانت نامه ای نرفته، اما تا دلتان بخواهد قراردادهای ننگین با امضا و تایید غیر روحانیون و فرنگ رفته ها و متاثرین از فرنگ ممهور شده است.

خورشیدی آزاد افزود: انصاف چیز خوبی است؛ خود شما تا چند روز گذشته و پیش از اظهار نظر رئیس جمهور روغن پالم را به شدت مضر به حال تندرستی مردمان اعلام می کردید اما به محض این که آقای روحانی در مسافرت مالزی به پاسداری از آن توجه کرد، شما هم برای به یکباره تغییر موضع داده و حرف چند ساله خود را در چند ثانیه تغییر داده اید.

وی عنوان کرد: نمی خواهم شغل آقای وزیر را تقبیح کنم چون این شغل نیاز اساسی کشور است، اما باید به ایشان متذکر شد که ابوالفضل العباس(ع) نخست سردار علم و حرم و قلم بود.

خورشیدی آزاد در ادامه افزود: آقای وزیر بهداشت یادشان باشد سرداران حرم در عاشورای کشور سوریه کار حسینی می کنند و مداحان و روحانیون در کشورمان و همه نقاط عالم کار زینبی و چنانچه حضرت زینب(س) عدم عاشورا برای همیشه در کربلا می ماند و چنانچه کار عاشورا به پایان رسانده میشد دین و آزادی برای ابد دفن می شدند.

برای مطالعه بیانات اخیر وزیر بهداشت اینجا را کلیک کنید.

---براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد---

تهیه از : گلنار ت.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مغبچه‌ای می‌گذشت راه زن دين و دل ««« »»» در پی آن آشنا از همه بيگانه شدامثال وزیر بهداشت با فداکاری مردان جهادی به مناصب رسیده اند/امضای مردان جهادی و ائمه جمعه زیر هیچ قرارداد ننگینی نیست


TT / 53 --- TP / 12%

گردآوری شده توسط : گلنار ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : جهادی
برچسب ها : امثال , فداکاری , ائمه , امضای , ننگینی , مناصب

مطالب مرتبط