امضای تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرک های صنعتی با اتاق بازرگانی قزوین

امضای تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرک های صنعتی با اتاق بازرگانی قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در راستای همکاری‌های مشترک جهت استفاده از توانمندی‌های بخش دولتی و خصوصی در حوزه صنعت استان تفاهم‌نامه بین شرکت شهرک‌های صنعتی با اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان قزوین منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین، حمیدرضا خانپور در مراسم امضاء تفاهم نامه اظهار داشت: تلاش جهت جذب و هدایت سرمایه گذاران داخلی و خارجی در صنایع اولویت دار استان و صنایع صادرات گرا در شهرک ها و نواحی صنعتی موجب رونق اقتصادی و اشتغال پایدار در استان می شود.

وی با اشاره به اهداف این تفاهم نامه تصریح کرد: همکاری در حوزه معرفی فرصت های سرمایه گذاری خارج از کشور به کنسرسیوم‏ ها -ارائه اطلاعات صادرکنندگان، واحدهای صنعتی، بازرگانان و فعالان صنعتی جهت درج در بانک اطلاعات واحدهای صنعتی - هماهنگی جهت اعزام هیأت های تجاری و تورهای نمایشگاهی - انعقاد تفاهم نامه با کشورهای خارجی جهت ایجاد شهرک یا مشارکت در ایجاد آن و جذب سرمایه گذار خارجی و برقراری ارتباط با کشورهای خارجی جهت فروش محصولات تولیدی واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی- توسعه شبکه سازی و خوشه های صنعتی مصوب استان- ایجاد مشوق برای واحدهای مستقر در شهرک های صنعتی جهت انتقال دفاتر مرکزی و کارت بازرگانی از تهران و ... از مهمترین تعهدات طرفین تفاهم فی مابین است.

علیرضا کشاورز قاسمی با تاکید به همکاری در حوزه معرفی فرصت های سرمایه گذاری گفت: معرفی فرصت های سرمایه گذاری و یا مشارکت در شهرک ها و نواحی صنعتی به سرمایه گذاران خارجی و هیئت های تجاری پذیرش شده به ویژه از کشورهای چین و ترکیه شاهد رشد و شکوفایی بخش های مختلف اقتصاد خواهیم بود.

لازم به ذکر است این تفاهم نامه با حضور حمید رضا خانپور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین و علیرضا کشاورز قاسمی رئیس اتاق بازرگانی صنایع ، معاون و کشاورزی استان قزوین امضاء و برای اجرا ابلاغ شد.

--با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد--

نگارنده: مژگان ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

قدح به شرط ادب گير زان که ترکيبش ««« »»» ز کاسه سر جمشيد و بهمن است و قباد



امضای تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرک های صنعتی با اتاق بازرگانی قزوین


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : مژگان ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : صنعتی , شهرک , امضای

مطالب مرتبط