اموزش راهکارهای مهار موبایل با رایانه (8 عکس)

آموزش روش های کنترل گوشی با کامپیوتر

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

تعلیم راهکارهای نظارت تلفن به همراه رایانه 

اگه میخواهید تا با تلفن همراه خود تغییراتی را روی رایانه اعمال کنید می‌ تواند از برنامه ها و شیوه های ویژه ای که در این مطلب شناسایی می‌ کنیم بهرمند شوید. تحت شروط زیادی کاربران به مهار تلفن همراه تلفن به همراه رایانه احتیاج پیدا می‌کنند که دور بودن از تلفن همراه تنها یکی از آن نکات است. امکان می دارد تلفن همراه را بنا به هر علتی خارج از منزل و در جایی رها و اکنون نیاز به دسترسی به آن یافته باشید.

همچنین امکان می دارد سیستم اکنون در درون خانه تان باشد اما به عنوان نمونه در ته یک کیف گیر کرده و دسترسی به آن معضل باشد. همچنین بعید نمی باشد تا ضمن شارژ کردن آن در یک اطاق دیگر، به نظارت موبایل موبایل با رایانه احتیاج یابید. این نکات، تنها نمونه‌هایی از بی‌شمار شروط امکان می دارند. در ذیل به ذکر روش‌هایی برای مدیریت موبایلهای اندرویدی از طریق رایانه می‌پردازیم.

همان طور که در بالا به آن اشاره داشتیم، نیاز به نظارت موبایل موبایل با رایانه لزوما به معنی دور بودن از آن نمی باشد. به عنوان نمونه، هیچ کارفرمایی نپسندد کارمند خود را موبایل بدست نگاه بکند. حال در این شروط به چه صورت میتوان خیلی با سرعت یک اس ام اس لازم فرستاد؟

اگه قادر به مهار تلفن همراه با رایانه باشید، می‌توانید بدون بیرون آوردن آن از کیف خود در محیط کار، کارهای لازم این چنینی را خیلی با سرعت به انجام رسانید. حتی امکان می دارد چنین الزامی هم موجود نموجود باشد، اما برای مشاهده محتوا بر روی یک صفحه نمایش بزرگ تر، به مدیریت تلفن همراه تلفن به همراه رایانه روی بیاورید. تایپ کردن حجم بالایی از متون از دیگر دلایلی است که کاربران را به انجام این کار وادار می‌ کند.

به لطف توسعه دانش برنامه نویسی رایانه، اکنون نظارت تلفن همراه تلفن همراه از طریق رایانه سریع‌تر و ساده‌تر از هر زمان دیگری شده است. خوب ترین راهکار پرچمدار، بهره گیری از دو اپلیکیشن AirDroid و Vysor است. امتیاز AirDroidd در این است که به کاربر اجازه دسترسی به همه ویژگی‌ها و اطلاعات اصلی را از طریق مرورگر دسکتاپ میدهد. از طرفی به مدد Vysorr میتوان کل موبایل را بر روی دسکتاپ منعکس کرد.

نظارت تلفن همراه تلفن به همراه رایانه به مدد AirDroid

ایردروید یک اپلیکیشن دارای چندین صفحه نمایش و بسیار فوق‌العاده است. اگرچه این برنامه موبایل را به طور کامل بر روی رایانه منعکس نمی‌کند، اما به کاربر اجازه میدهد به اکثر ویژگی‌های اصلی تلفن همراه بر روی دسکتاپ دسترسی یابد. خوشبختانه برای بهره گیری از آن نیازی به گذراندن مراحل دست و پا گیر همچون ساخت حساب کاربری نمی باشد.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس تعلیم راهکارهای مهار گوشی با رایانه

برای Operating System مک و مایکروسافت ویندوز، به منظور نظارت موبایل تلفن به همراه رایانه از طریق AirDroid، یک برنامه خصوصی دیزاین شده است. افزون بر این برنامه، در مک، مایکروسافت ویندوز و یا هر پلتفرم دیگری همچون Linux می‌توان از طریق یک مرورگر به محتویات موبایل اندرویدی دسترسی پیدا کرد. نظارت تلفن همراه موبایل با رایانه توسط مرورگر را بایستی یک قابلیت بسیار با سرعت و ساده بی نیاز از نصب برنامه‌های جانبی دانست.

از آنجایی که مدیرریت تلفن به همراه AirDroid لازم به لاگین کردن ندارد، بهره گیری از آن در یک رایانه به اشتراک گذاری شده مطمئن است. البته، دانلود و نصب اپلیکیشن اندرویدی AirDroid بر روی تلفن همراه لازم است.برای آغاز، در مرورگر دسکتاپ آدرس web.airdroid.com را وارد کنید. یک پنجره شامل یک QR کد در ذیل ظاهر خواهد شد.

اکنون اپلیکیشن AirDroid را در موبایل اندرویدی خود اجرا کرده و آیکون Scan واقع در بالای رابط کاربری را لمس کنید. سپس بایستی QRR کد به تصویر کشیده شده در وب سایت AirDroid را اسکن کنید. در ذیل قادر به Sign Inn کردن (وارد شدن) بی نیاز از ایجاد حساب کاربری می‌ شوید.

 

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس تعلیم راهکارهای مهار گوشی با رایانه

ظاهر رابط کاربری اپلیکیشن تحت وب AirDroid، کاملا مانند یک دسکتاپ بوده و در صورت قرار دادنش بر روی حالت تمام صفحه (FullScreen)، ظاهر بسیار گیراای پیدا می‌ کند. در سمت چپ، اپلیکیشن‌ها و قابلیت‌های در دسترس معلوم هستند، در حالی‌که ابزارها و اطلاعات راجع به موبایل خود را قادر می باشید در سمت راست بینید.

در بالا صفحه، یک پنل وجود دارد که قادر می باشید از آن برای جستجوی اپلیکیشن‌ها، برقراری تماس، منظم ساعت اخطار و دیگر اعمال بهره گیرید.

توانایی های AirDroid

اولین چیزی که بایستی در رابطه با AirDroid بدانید، عدم امکان بهره گیری از آن برای گشودن اپلیکیشن‌های جانبی نصب شده بر روی موبایل است. از طریف آیکون Apps تنها میتوان به نصب و حذف اپلیکیشن‌ها پرداخت و کارایی دیگری برای بهره گیری از برنامه‌های جانبی وجود ندارد. البته، این مورد تنها محدودیت AirDroid برای نظارت موبایل موبایل با رایانه است. در آن سوی قضیه، کوله‌باری از قابلیت‌های مختلف وجود دارند.

تصویر و عکس شماره 4 ⇩
تصویر و عکس تعلیم راهکارهای مهار گوشی با رایانه

به عنوان پایه‌ای‌ترین کاربرد موبایل تلفن همراه بایستی به امکان برقراری تماس و ارسال اس ام اس اشاره کرد که انجام هر دو آن‌ها به مدد AirDroid و از راه دور امکان می دارد. گوش دادن به آهنگ و تماشای عکس‌ها و کلیپ های ذخیره شده در تلفن همراه را بایستی از دیگر امکانات این اپلیکیشندانست. نظارت از راه دوربین، یکی دیگر از قابلیت‌های خیلی قشنگ و کاربردی AirDroidd است.

افزون بر این نکات، لوازم گوناگونی در آن وجود دارند که موبایل و رایانه را به صورت یکپارچه به همدیگر متصل کرده و نظارت تلفن همراه تلفن به همراه رایانه را به خوب ترین وجه میسر میکنند. امکان جابجایی فایل بین دو سیستم به صورت بی سیم را بایستی از جمله این امکانات عنوان کرد. همچنین میتوان یک آدرس آنلاین را برای گشوده شدن در مرورگر تلفن همراه، در برنامه دسکتاپ وارد کرد. نصب اپلیکیشن به صورت از راه دور، از دیگر امکانات جذاب AirDroid است.

تصویر و عکس شماره 5 ⇩
تصویر و عکس تعلیم راهکارهای مهار گوشی با رایانه

کلیپ بورد مشترک قابلیت دیگری است که ضمن بهره گیری از AirDroid بدست می‌آورید. کفایت می کند هر چیزی را در تلفن همراه اندرویدی کپی کرده و سپس آن را در بخش Clipboard بخش Toolboxدر درون برنامه AirDroid بینید. شایان ذکر است برای بهره گیری از بعضی از ویژگی‌ها برای نظارت تلفن همراه تلفن به همراه رایانه توسط AirDroidd،

نیاز به ایجاد و لاگین به یک حساب کاربری موجود بوده و دسته‌ای دیگر از ویژگی‌های هم مستلزم پرداخت مخارج و خرید اشتراک هستند. البته، اکثر ویژگی‌های اصلی و لازم را میتوان به صورت مجانی بهره گرفت.

نظارت موبایل تلفن به همراه رایانه به مدد Vysor

برای نظارت تلفن همراه موبایل با رایانه به صورت کامل، خوب ترین گزینش در دسترس برنامه وایزر است. قادر می باشید افزونه Vysor را دانلود و نصب کرده و در ذیل به راحتی چندین کلیک، به همه قسمت‌های موبایل دسترسی داشته باشید. این برنامه در دو نسخه مجانی و پولی در دسترس است. با بهره گیری از نسخه مجانی، با موجود بودن محدودیت،

خوشی منعکس شدن تلفن همراه بر روی دسکتاپ را حس می‌کنید. در نسخه مجانی تبلیغات به تصویر کشیده شده و نظارت موبایل تلفن به همراه رایانه با بهره گیری از سیم رابط میسر است. برای نظارت تلفن همراه موبایل با رایانه به صورت بی سیم و از راه دور بایستی نسخه پولی را آماده کرد. کیفیت پایین ویدیوها را بایستی از دیگر عیوب نسخه مجانی Vysor دانست.

تصویر و عکس شماره 6 ⇩
تصویر و عکس تعلیم راهکارهای مهار گوشی با رایانه

برای بهره گیری از Vysor نیاز به پیکربندی و یا نصب هیچ چیزی نمی باشد. فقط افزونه را از لینک بالا دانلود و نصب کرده و در سپس با دنبال کردن مراحل نقل شده در آن، تلفن همراه را به رایانه وصل کنید. بقیه فرآیندها بعد از اتصال، به صورت خودکار دنبال میشوند. یک اپلیکیشن به صورت خودکار بر روی موبایل نصب می شه که قادر می باشید در هر وقتی آن را بعد از رفتن به جاده Settings > Apps کنار زنید.

قابلیت‌های Vysor

به محض این که کار اتصال به انتها رسید، مشاهده می‌ کنید صفحه نمایش تلفن همراه به طور کامل بر روی دسکتاپ منعکس شده است. دکمه‌های کاربردی زیادی در اینجا وجود دارند که می‌توان از آن‌ها برای گرفتن اسکرین شات، ضبط ویدیو از صفحه نمایش و همچنین نظارت حجم صدا بهره گرفت. بقیه اعمال را میتوان از طریق موس و لمس مجازی صفحه نمایش موبایل پیش برد.

تصویر و عکس شماره 7 ⇩
تصویر و عکس تعلیم راهکارهای مهار گوشی با رایانه

از آنجایی که مهار موبایل موبایل با رایانه به این روش، با منعکس کردن کل صفحه نمایش میسر می شه، هیچ دغدغه از بابت سازگاری با اپلیکیشن‌ها وجود ندارد. هر چیزی که بر روی تلفن همراه اندرویدی قابلیت اجرا دارد، در دسکتاپ هم قابل مشاهده و استفاده است. به این ترتیب با بهره گیری از Vysor از هرگونه شبیه‌ساز گوگل اندروید بی‌نیاز می‌ شوید.

این سبک از مهار موبایل تلفن به همراه رایانه در زمان‌های نیاز به تایپ حجم انبوهی از متون بسیار کاربردی است. از خوشی بهره گیری از بازی‌های اندرویدی بر روی یک صفه نمایش بزرگ نمی‌توان چشم‌پوشی کرد.Vysor برنامه‌ای توانا برای نظارت موبایل تلفن به همراه رایانه است، اما متاسفانه عمر زیادی نخواهد داشت.

گوکل رفته رفته حمایت از افزونه آن در پلتفرم‌های مایکروسافت ویندوز، مک و Linux را کم کرده و در سال 2018 میلادی به طور کامل آن را متوقف خواهد کرد. سپس میتوان انتظار داشت بهره گیری از Vysor تنها به کاربران Operating System گوگل کروم و دارندگان گوگل کروم بوک محدود خواهد شد.

نظارت تلفن همراه موبایل با رایانه به مدد دیگر ابزارها

چندین اپلیکیشن دیگر هم برای این کار وجود دارند که بهره گیری از آن‌ها خالی از لطف نمی باشد.MightyText و Pushbullet دو اپلیکیشن کاربرد هستند که نظارت موبایل تلفن به همراه رایانه را به سبک اپلیکیشن AirDroid ممکن میکنند. MightyTextt همان گونه که از نام آن پیداست، قابلیت‌هایی گوشه و کنار ویژگی‌های نوشتاری تلفن همراه ارائه می‌ کند، در حالی‌که Pushbullet قابلیت‌های عمومی زیاد تری دارد.

تصویر و عکس شماره 8 ⇩
تصویر و عکس تعلیم راهکارهای مهار گوشی با رایانه

 به اعلان سرزه و به نقل از پارس ناز اگه روش کار برنامه Vysor را پسنیده‌اید، اپلیکیشن دیگری با این سبک نظارت تلفن همراه تلفن به همراه رایانه به اسم ApowerMirror وجود دارد. از آنجایی که بهره گیری از آن از طریق یک اپلیکیشن ویژه مایکروسافت ویندوز و مک ممکن می شه، میتوان بعد از اتمام پشتیباتی از افزونه Vysorr به سمت بهره گیری از ApowerMirror کوچ کرد.

---با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد---

تهیه از : آزاده ی.

تبلت و موبایل در بخش آموزش و ترفند سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تيغی که آسمانش از فيض خود دهد آب ««« »»» تنها جهان بگيرد بی منت سپاهیاموزش راهکارهای مهار موبایل با رایانه (8 عکس)


TT / 547 --- TP / 33%

گردآوری شده توسط : آزاده ی.
تاریخ گردآوری : 2017-08-12
در دسته بندی : گوشی
برچسب ها :

مطالب مرتبط