طرح های امید اجتماعی با هدف مهارت افزایی جوانان در استان بوشهر اجرا می شود

طرح های امید اجتماعی با هدف مهارت افزایی جوانان در استان بوشهر اجرا می شود

استاندار بوشهر گفت: در اجرای طرح‌های امید اجتماعی استان بوشهر استقبال و میزان مشارکت جوانان مورد توجه بود که این طرح‌ها با مهارت‌افزایی جوانان ادامه می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مصطفی سالاری بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان بوشهر با بیان اینکه جوان مهمترین ظرفیت نیروی انسانی جامعه است، اظهار داشت: رشد و توسعه جامعه بدون حضور و مشارکت جوانان محقق نمی شود که در این راستا جوانان نقش مهمی دارند.

وی با بیان اینکه تقویت زیرساخت نیروی انسانی متعهد و خلاق مهمتر از اجرای طرح های عمرانی در جامعه است، افزود: فعالیت های عمرانی و فیزیکی در جامعه هر چند برای زندگی انسان ها مهم است ولی این مهم زمانی تاثیرگذار است که انسان هایی خلاق، متعهد و توانمند در جامعه پرورش داده شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به توانمندی نیروی انسانی به ویژه جوانان خاطرنشان کرد: جامعه ای موفق و پیشرو است که دارای نیروی توانمند و خلاق در حوزه جوانان باشد که باید به این عرصه توجه ویژه ای شود.

سالاری با بیان اینکه پرورش نیروی انسانی خلاق و توانمند باید در جامعه مورد توجه قرار گیرد، گفت: فعالیت های عمرانی و فیزیکی در جامعه قابل اندازه گیری است ولی تقویت نیروی انسانی خلاق و توانمند در برنامه دراز مدت می تواند مسیر توسعه و پیشرفت جامعه را هموار کند.

وی با اشاره به اینکه سواد رسانه ای در جامعه باید مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: ارتقا سواد رسانه ای در جامعه به ویژه در بین جوانان آثار و برکات مهمی در پی دارد چرا که این مهم سبب ارتقا مهارت افراد در استفاده از رسانه ها می شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر حرفه ای و تخصصی عمل کردن در امر آموزش سواد رسانه ای گفت: فضای مجازی یکی از ظرفیت های مهم در جامعه است که اگر از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده نشود لطمات جبران ناپذیری به جامعه وارد می کند.

سالاری با تاکید بر آموزش سواد رسانه ای در بعد فضاهای مجازی افزود: استفاده درست و صحیح از ظرفیت فضای مجازی می تواند زمینه توسعه و پیشرفت انسان را فراهم کند در غیر این صورت خسارت وارد می کند.

وی با تاکید بر توجه به اخلاق حرفه ای در همه عرصه ها خاطرنشان کرد: آموزش اخلاق حرفه ای در همه مشاغل و حرفه ها زمینه توسعه و رشد افراد فراهم می کند که لازم است به این مهم توجه ویژه شود.

استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح های امید اجتماعی در استان بوشهر بر توجه به مهارت افزایی جوانان تاکید کرد و افزود: در اجرای طرح های امید اجتماعی استان بوشهر استقبال و میزان مشارکت جوانان مورد توجه بود که این طرح ها با مهارت افزایی جوانان ادامه می یابد.

-با تشکر از انتخاب شما-

نگارنده: كوروش م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

همه شب در اين اميدم که نسيم صبحگاهی ««« »»» به پيام آشنايان بنوازد آشنا راطرح های امید اجتماعی با هدف مهارت افزایی جوانان در استان بوشهر اجرا می شود


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : كوروش م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : مهارت , جوانان , امید , افزایی

مطالب مرتبط