۱۱ انبار ضایعات غیرمجاز در بجنورد پلمب شد

۱۱ انبار ضایعات غیرمجاز در بجنورد پلمب شد

معاون خدمات شهری شهرداری بجنورد گفت: به دنبال شناسایی تمامی انبارهای ضایعاتی در سطح شهر تعداد ۱۱ انبار ضایعاتی طبق کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها پلمب شد.

یوسف رستمی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: وجود انبارهای ضایعاتی در سطح شهر علاوه بر مشکلات زیست محیطی به صورت غیررسمی باعث فعال شدن زباله گردها و نمکی ها در سطح شهر می شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر گاری های سه چرخ و زباله گردها زباله ها را در انبارهای که به صورت غیرمجاز ساخته شده به فروش می رسانند که باید به این مسئله توجه جدی شود.

رستمی افزود: در نظر داریم تا با نظارت سازمان پسماند تمامی انبارهای ضایعاتی در سطح شهر را ضابطه مند کرده تا از سوله های مناسب جهت انبار کردن ضایعات حداقل خارج از شهر استفاده کنند.

وی اظهار داشت: بعد از ضابطه مند کردن انبارهای ضایعاتی با تقسیم بندی شهر به چهار بخش کار واگذاری تفکیک پسماند از مبدأ به بخش خصوصی اجرا می شود.

رستمی تصریح کرد: برای گاری سه چرخ و زباله گردها نیز کارت تردد صادر می شود تا ضایعات خود را تحویل انبارهایی دهند که تحت نظارت بوده و با شهرداری دارای پیمان هستند.

معاون خدمات شهری شهرداری بجنورد گفت: با نظارت مستمر بر انبارهای ضایعات و زباله گردها و واگذاری تفکیک پسماند به بخش خصوصی و انجام کار فرهنگی تفکیک پسماند از مبدأ دور از دسترس نیست.

--- ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد ---

نگارش از : بهمن ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو در رويت بخندد گل مشو در دامش ای بلبل ««« »»» که بر گل اعتمادی نيست گر حسن جهان دارد۱۱ انبار ضایعات غیرمجاز در بجنورد پلمب شد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : بهمن ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : پلمب , انبار , ضایعات , غیرمجاز , بجنورد

مطالب مرتبط