انتصاب اعضای شورای سیاست گذاری بیست و چهارمین دوره هفته کتاب

انتصاب اعضای شورای سیاست گذاری بیست و چهارمین دوره هفته کتاب

با حکم معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعضای شورای سیاست‌گذاری بیست و چهارمین دوره هفته کتاب ایران منصوب شدند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، بر اساس این حکم آقایان حجت الاسلام و المسلمین سید طه هاشمی، همایون امیرزاده، علی اصغر سیدآبادی، محمود صلاحی، مناف یحیی پور، محمد الهیاری، مجید غلامی جلیسه، غلامرضا امیرخانی، محمدصادق رحمانیان، علیرضا برازش، منصور اعتصامی، ابوالحسن ریاضی، سعید پورعلی، علی اکبرزاده و عیسی علیزاده به عنوان اعضای شورای سیاست قرار دهی بیست و چهارمین دوره هفته کتاب ایران منصوب شدند.
در نوشته حکم سید عباس صالحی برای هر یک از اعضای این شورا آمده است:
«نظر به ضرورت و اهمیت استفاده از دیدگاه های سازنده و کارشناسانه در برگزاری مطلوب هفته کتاب به عنوان فراگیرترین فعالیت مرتبط با ترویج و تبلیغ فرهنگ کتاب و کتابخوانی و با توجه به سوابق اثرگذار فرهنگی جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت «عضو شورای سیاست قرار دهی بیست و چهارمین دوره هفته کتاب ایران» منصوب می شوید.
امید است در سایه همکاری و تعامل تاثیر گذار با سایر اعضاء و ارایه توصیه های ضروری در مدد به برپایی با شکوه این فعالیت اصلی کامیاب و موید باشید.»
بر اساس این گزارش، بیست و چهارمین دوره هفته کتاب به روال هر سال در هفته آخر آبان ماه به انجام رسانده میشود.


****************************

مسئول متن : آوا ع.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حقوق صحبت ما را به باد داد و برفت ««« »»» وفای صحبت ياران و همنشينان بينانتصاب اعضای شورای سیاست گذاری بیست و چهارمین دوره هفته کتاب


TT / 33 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : آوا ع.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : شورای
برچسب ها : دوره , کتاب , چهارمین

مطالب مرتبط