انتقاد از ولنگاری در عرصه فرهنگ و برخی نمایش های مستهجن و موهون

انتقاد از ولنگاری در عرصه فرهنگ و برخی نمایش های مستهجن و موهون

خبرگزاری فارس: نقد از ولنگاری در عرصه فرهنگ و برخی نمایش‌های مستهجن و موهون

نماینده درود و ازنا در مجلس خطاب به رئیس‌جمهور نقل کرد: ولنگاری در عرصه فرهنگ به مکانی رسیده که با مستهجن‌ترین نمایش‌ها به شهدای گرانقدر و پاسداران اسلام در پاسداری مقدس هجوم می‌شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، مجید کیانپور نماینده مردمان درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی قبل از پایان نشست علنی صبح امروز (چهارشنبه) پارلمان در تذکری شفاهی بیان داشت: آقای رئیس‌جمهور! ولنگاری در عرصه فرهنگ به مکانی رسیده که با مستهجن‌ترین نمایش‌ها به شهدای گرانقدر و پاسداران اسلام در پاسداری مقدس هجوم می‌شود.

وی اضافه کرد: چندین زمان قبل در خرم‌آباد مرکز استان لرستان نمایش‌نامه‌ای به اجرای عموم درآمد که بدترین توهین‌ها در این نمایش‌نامه به رزمندگان اسلام صورت گرفت و مدیران دستگاه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی با وقاحت و بی‌اعتنایی به خواست نمایندگان مجلس و نماینده ولی‌فقیه و ائمه جماعات و خانواده‌های معظم شهدا بر مخالفت با ارزش‌ها صحه قرار دادند.

کیانپور تصریح کرد: آقای رئیس‌جمهور انتظار می‌رود دولت محترم نسبت به این مسائل به طور جدی رسیدگی کند، همچنین انتظار می‌رفت در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، آمادگی بیشتری در دولت برای رفع معضلات اقتصادی مردمان مشاهده می‌شد.

براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد*

گردآوری توسط: دل آرام د.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ديدم به خواب خوش که به دستم پياله بود
««« »»»
تعبير رفت و کار به دولت حواله بود

انتقاد از ولنگاری در عرصه فرهنگ و برخی نمایش های مستهجن و موهون

TT / 38 — TP / 20%

نظر دهید