انتقام آقای علی دایی از وزیر

انتقام علی دایی از وزیر

علی دایی، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران، در نشست مطبوعاتی امروز خود قبل از دیدار مقابل ذوب آهن به نقد از وزیر ورزش توجه کرد.

به گزارش "ورزش‌سه"، دایی که برکناری‌اش از پرسپولیس را متوجه وزیر ورزش می‌داند درباره استعفای گودرزی نقل کرد: «نتایج ورزش گویاست و این اتفاق باید زودتر از این‌ها رخ می‌داد و به نظر من ایشان 3 سال دیر اقدام به کناره‌گیری کردند.»


حرف‌های دایی در شرایطی است که حالت ورزش کشورمان در زمان تصدی محمود گودرزی آنقدرها هم آشفته نبوده است و حتی در برخی از حوزه‌ها مثل خود فوتبال موفقیت‌های عالی ای در ورزش به چشم می‌آِید.


حرف‌های دیگر دایی در نشست به شرح زیر بود:


ذوب آهن را نبریم، کارمان سخت می شود

پس از باخت بدی که مقابل پرسپولیس داشتیم، می‌خواهیم آن شکست را جبران کنیم و مقابل ذوب‌آهن پیروز شویم. در حال حاضر فاصله تیم‌های چهارم تا دهم جدول فقط 3 امتیاز است و ما می‌خواهیم 3 امتیاز این بازی را بگیریم؛ وگرنه کارمان سخت می‌شود. امیدوارم در این بازی کامیاب شویم.


ذوب آهن روز جدید خوب تر می شود


ذوب‌آهن تیم بزرگ و خوبی است و همیشه جزو تیم‌های خوب ما بوده. امسال هم فصل را مثل 3 فصول گذشته بد شروع کرده؛ اما این تیم روز جدید خوب تر می‌شود. سپاهان را 2 بر 0 برده‌اند و با تمام احترامی که برای ذوب‌آهن قائلم می‌خواهیم که در این بازی سخت، پیروز شویم.


معضلات مالی نفت تهران


چنانچه این مسائل را از مدیریت باشگاه سؤال بکنید، خیلی خوب تر است؛ اما معضلات ما همان طور که بوده، هست و ادامه دارد و چیز ویژه ای حل نشده است.


گودرزی 3 سال دیر رفت


‌ فکر می‌کنم عملکرد وزیر را می‌توان در نتایج ورزش ما در بازی های المپیک دید. با توجه به این شرایط مشکلاتی در ورزش ایجاد شد که نمایان کننده عملکرد وزیر است. وزیر ورزش 3 سال دیر استعفا داد.

حضور در اردوی تیم ملی کاراته


همه کسانی که برای ورزش ما افتخارآفرینی می‌کنند، قابل تقدیر هستند. هروی هم از دوستان کهنه من است و ایشان از من درخواست که به تیم ملی کاراته بروم که من هم سری به تمرین تیم ملی کاراته زدم. من برای تیم ملی کاراته آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم با دست پر و مدال‌های رنگین به کشورمان برگردند. من با به وحشت افت و لرز به اردوی تیم ملی کاراته رفتم. چندین روز می‌خواستم به اردوی تیم ملی کاراته بروم که امروز این امر میسر شد.


---نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود---

تهیه از : سيمين ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر ز مسجد به خرابات شدم خرده مگير ««« »»» مجلس وعظ دراز است و زمان خواهد شدانتقام آقای علی دایی از وزیر


TT / 49 --- TP / 12%

گردآوری شده توسط : سيمين ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : دایی
برچسب ها : انتقام

مطالب مرتبط