انجام مطالعات طرح جامع مدیریت بحران در ارومیه

انجام مطالعات طرح جامع مدیریت بحران در ارومیه

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه از انجام مطالعات نقش جامع مدیریت بحران در ارومیه گزارش کرد.

لطیفه مبین امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در ارومیه از آمادگی مدیریت بحران ارومیه گزارش کرد و بیان داشت: مدیریت شهری ارومیه از آمادگی کامل برای مدیریت بحران برخوردار است.

وی از انجام مطالعات برای اجرای نقش جامع مدیریت بحران گزارش کرد و یادآور شد: نقش مطالعاتی مدیریت بحران در فاز دوم در دست مطالعه است که در این خصوص آمادگی خود را در زمینه مدیرت بحران ارتقا می دهیم.

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه یادآور شد: در این راستا هماهنگی لازم با ادارات جهت مدیریت بحرانهای احتمالی به ثمر رسیده است و از تجربیات ارگانها در این خصوص بهره گرفته ایم.

این مسوول بر برنامه ریزی در زمینه مدیریت بحران تاکید کرد و اذعان داشت: در این خصوص لازم است فعالیتهای سازمانی نیز برای مدیریت بحرانهای احتمالی به صورت برنامه ریزی شده انجام شود.

مبین بر توجه هر چه بیشتر به مواد و تجهیزات لازم برای مدیریت بحران، یادآور شد: موضوع مدیریت بحران موضوع جدی است که باید تمام سیستم های اجرایی آنرا مد نظر گذارند.

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه به آمادگی، جلو گیری، مقابله، بهبود و نو سازی بعد از بحران اشاره کرد و اضافه کرد: تمام این موارد از جمله موضوعاتی است که در مدیری بحران لازم به چشم مییایند.

این مسؤول به شاخصه های اصلی توسعه یافتگی در شهر اشاره کرد و گفت: موضوع مدیریت بحران نیز یکی از شاخصه های اصلی در توسعه یافتگی شهرها به حساب مییاید.

این مسؤول ب بیان این که باید از آمادگی لازم در برابر بلایای طبیعی برخوردار باشیم، یادآور شد: باید در این خصوص انواع زیانها معرفی و در راستای رفع آنها تلاش کنیم.

مبین با اشاره به شرایط اقلیمی ارومیه، تصریح کرد: با توجه به این که ارومیه هر ساله بلایای طبیعی متعددی را مییازماید آمادگی هر چه بیشتر در زمینه بلایای طبیعی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

----------------------------------

نگارنده : آمي‌تيس ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آتش آن نيست که از شعله او خندد شمع ««« »»» آتش آن است که در خرمن پروانه زدندانجام مطالعات طرح جامع مدیریت بحران در ارومیه


TT / 46 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : آمي‌تيس ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-20
در دسته بندی : ارومیه
برچسب ها : جامع , مطالعات

مطالب مرتبط