انجام 2873 مورد بازرسی از اصناف خدابنده

انجام 2873 مورد بازرسی از اصناف خدابنده

رئیس اتاق اصناف شهرستان خدابنده از انجام 2 هزار و 873 نکته بازرسی از اصناف خدابنده گزارش کرد.

انعام الله صادقی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در زنجان بیان کرد: در حال حاضر 4 هزار و 300 واحد صنفی در شهرستان خدابنده فعال است.

وی با اشاره به این که واحدهای صنفی شهرستان خدابنده در قالب 13 اتحادیه فعالیت دارند، گفت: این واحدها در قالب بیش از 400 رسته فعالیت دارند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان خدابنده با اشاره به بازرسی از اصناف با همکاری اتاق اصناف شهرستان خدابنده و سیستم های نظارتی اضافه کرد: این بازرسی ها به صورت مستمر و روزانه انجام می شود.

صادقی با اشاره به این که بازرسی از اصناف به صورت یک اکیپ متشکل از سیستم های نظارتی انجام می ‎شود، تصریح کرد: در شش ماهه اول امسال 2 هزار و 873 نکته بازرسی از اصناف شهرستان به عمل آمده است.

وی با اشاره به این که در نتیجه بازرسی های انجام شده از اصناف خدابنده 110 فقره پرونده به تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شده است، گفت: ارزش ریالی پرونده های متشکله در شهرستان 174 میلیون و 198 هزار ریال است.

رئیس اتاق اصناف شهرستان خدابنده با اشاره به اصلی تخلفات واحدهای صنفی در شهرستان گفت: بیشترین تخلفات یافته شده از محل نظارت های به عمل آمده شامل کم به فروش رسانی و قیمتی به فروش رسانی نبود درج قیمت و ... بوده است.

صادقی تصریح کرد: همچنین تعداد پرونده ‎هایی که از واحدهای صنفی شده و منجر به صلح شده است، در 6 ماهه اول امسال 240 نکته بوده است.

_____________________

تهیه و تدوین : آزادمهر چ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تو آتش گشتی ای حافظ ولی با يار درنگرفت ««« »»» ز بدعهدی گل گويی حکايت با صبا گفتيمانجام 2873 مورد بازرسی از اصناف خدابنده


TT / 34 --- TP / 13%

گردآوری شده توسط : آزادمهر چ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-18
در دسته بندی : اصناف
برچسب ها : بازرسی , خدابنده

مطالب مرتبط