چشم انداز ناامیدکننده برای اینتل علیرغم افزایش درآمد

چشم انداز ناامیدکننده برای اینتل علیرغم افزایش درآمد

خبرگزاری فارس: چشم انداز ناامیدکننده برای اینتل علیرغم افزایش درآمد

چنانچه چه شرکت اینتل از افزایش درآمد و سود خود در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۶ گزارش کرده، اما چشم انداز درآمدی آن برای ماه های آتی نا امیدکننده است.

به گزارش خبرنگار تکنولوژی اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، افزایش تقاضا برای تهیه کرد رایانه های شخصی و رشد مشاغل مبتنی بر مراکز داده و کسب و کارهای کلود باعث شد تا درآمدی خوب برای اینتل در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۶ رقم بخورد.

با این حال ارزش سهام بزرگترین شرکت تراشه ساز دنیا با کاهش ۵.۳ درصدی در روز پیش به ۳۵.۷۵ دلار به ازای هر سهم رسید.

اینتل نقل میکنید درآمد خود برای سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۶ را حدود ۱۵.۷ میلیارد دلار حدس زده است که کمتر از پیش بینی های قبلی است و نمایان کننده کند شدن میزان استقبال از بازار رایانه های شخصی است.

اینتل در ماه گذشته برای اولین بار پیش بینی درآمدی خود برای سه ماهه سوم سال ۲۰۱۶ را پس از دو سال زیاد کرد. اصلیترین تغییر درآمدی اینتل مربوط به افزایش ۹.۷ درصدی درآمد آن از محل ارائه خدمات نرم افزارهای مبتنی بر کلود و ذخیره داده ها بوده است. این رقم در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۶ به ۴.۵۴ میلیارد دلار افزایش کشف کرده است.

حدس زده میشود رشد استقبال از خدمات کلود در ماه های آینده هم رشد درآمد در این بخش را برای اینتل به ارمغان آورد. در مقابل با کاهش ۳.۹ درصدی میزان عرضه رایانه های شخصی در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۶ و تداوم این روند بازار به فروش رسان سخت افزار اینتل حالت خوبی نخواهد داشت. درآمد خالص اینتل در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۶ به ۳.۳۸ میلیارد دلار افزایش کشف کرده است.

*ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد*

گردآوری توسط: تورانبانو ض.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روی بنمای و وجود خودم از ياد ببر
««« »»»
خرمن سوختگان را همه گو باد ببر

چشم انداز ناامیدکننده برای اینتل علیرغم افزایش درآمد

TT / 32 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر دهید

لطفا جواب سئوال زیر را بدهید *