انواع شیرپاک کن ها

شیر پاک کن، به شکل امولسیون چربی در آب می باشد که نسبت آب آن بیشتر باشد که در انواع مختلف در بازار موجود است از قبیل : مخصوص پوست های چرب ، خشک، حساس و معمولی

شیر پاک کن تمیز کننده ای است که از قدیم مورد استفاده عموم بوده و از شیر پاک کن برای پاک کردن آرایش، گرد و غبار و آلودگی هایی که در طول روز روی پوست تجمع کرده می توانید استفاده کنید تا مواد آرایشی بهتر جذب پوست شود.

شیر پاک کن ها به راحتی از روی پوست شسته می شوند .

شیر پاک کن پوست چرب :
شیر پاک کن مخصوص پوست چرب علاوه بر پاک کردن چربی پوست از تجمع چربی، جوش های چرکی و عفونت نیز جلوگیری کرده و صورت را ضدعفونی می کند.

شیر پاک کن ملایم :
برای پوستهای خشک، حساس و مختلط و پوست های سن بالا و ضعیف است، در بعضی از این شیر پاک کن ها از عصاره ی گیاهان تقویتی استفاده شده که ضمن پاک کردن صورت، مواد تقویتی و مغذی پوست را تامین می کند.

شیر پاک کن پوست معمولی :
شیر پاک کن شاداب کننده برای پوست های معمولی می باشد که از لایه های هیدرولیپیدی پوست محافظت کرده و پوست را لطیف و نرم می کند.

روغن شیر پاک کن پارافین می باشد که به مقدار 30% در شیر پاک کن ریخته شده است و درصد بقیه آن آب است.

عملکرد شیرپاک کن ها :
- افزایش جذب اکسیژن

- افزایش نوسازی سلول ها

 

نحوه ی استفاده :
شیر پاک کن را با دست روی صورت مالیده و بعد به آرامی به حالت دورانی ماساژ دهید تا پوست کاملا پاک شود سپس با پنبه آن را پاک کنید و با آب ولرم لوسیون باقی مانده ی شیرپاک کن را از روی پوست بشویید.