انویدیا کارت گرافیک کم هزینه نرخ شناسایی کرد (2 عکس)

انویدیا کارت گرافیک ارزان قیمت معرفی کرد

انویدیا سال پر مشغله و بسیار خوبی را سپری می کند و در حالی که دو کارت گرافیک محبوب و فوق توانا جیفورس GTX 1080 و نسل تازه Titan X را روانه بازار ساخته، خانواده متوسط و کم هزینه قیمت خود را فرموش نکرده و بار دیگر برای AMD خط و نشان کشیده است.
وب سایت دیجیاتو - حسین آدینه: انویدیا سال پر مشغله و بسیار خوبی را سپری می کند و در حالی که دو کارت گرافیک محبوب و فوق توانا جیفورس GTX 1080 و نسل تازه Titan X را روانه بازار ساخته، خانواده متوسط و کم هزینه قیمت خود را فرموش نکرده و بار دیگر برای AMD خط و نشان کشیده است.
تصویر و عکس شماره 1 ⇩


این شرکت امریکایی در حال حاضر بازار توجه کننده های گرافیکی پرچمدار را به طور کامل در اختیار خود داشته و با عرضه سری 10 و بهره وری از معماری توانا پاسکال قادر بوده قیمت، بازدهی و عملکرد کارت های گرافیک AMD را به درگیری بکشد.

حالا انویدیا با معرفی دو مدل GTX 1050 و GTX 1050 Ti، معماری شناخته شده و بدون مرز خود را به شاخه محصولات میان رده و اقتصادی وارد کرده است.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس انویدیا کارت گرافیک کم هزینه قیمت شناساند

1050 در بر می داری 640 اتم پردازشی کودا (CUDA) و 2 گیگابایت رم بوده، در حالی که نسخه Ti این کارت گرافیک از 768 اتم کودا و 4 گیگابایت رم DDR5 برخوردار است. حداکثر توان سرد کنندگی این دو محصول 75 وات بوده و به ترتیب با قیمت های 109 دلار و 139 دلار به به فروش رسان خواهند رسید.

گفتنی است چیپ پردازشی خانواده 1050 توسط شرکت سامسونگ و با فرایند 14 نانومتری ساخته شده و در تاریخ 25 اکتبر (4 آبان) عرضه خواهد شد. ضروری به ذکر است 1050 اولین کارت گرافیک از خانواده معماری پاسکال بوده که VR Ready نیست.

همچون گذشته تمام مارک های توسعه دهنده مانند Asus، EVGA، Gigabyte، MSI و غیره نسخه های شخصی سازی شده ی این کارت های گرافیک را توسعه می دهند.

***براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد***

نگارنده: شاهرخ ت.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اگر غم لشکر انگيزد که خون عاشقان ريزد ««« »»» من و ساقی به هم تازيم و بنيادش براندازيمانویدیا کارت گرافیک کم هزینه نرخ شناسایی کرد (2 عکس)


TT / 55 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : شاهرخ ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : گرافیک
برچسب ها : ارزان , انویدیا

مطالب مرتبط