اهانت وزیر بهداشت به ائمه جمعه کم سابقه است/قاضی زاده هاشمی سریع اصلاح کند

اهانت وزیر بهداشت به ائمه جمعه کم سابقه است/قاضی زاده هاشمی سریع اصلاح کند

معاون سیاسی شورای‌ سیاست‌گذاری ‌ائمه‌‌جمعه کشور گفت: اهانت دکتر قاضی زاده هاشمی به ائمه جمعه کم سابقه و به دور از منطق و نزاکت است. وزیر بهداشت سریع اصلاح کند.

حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم علیزاده معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اهانت وزیر بهداشت و درمان به جایگاه ائمه جمعه کشور طی سخنانی کم سابقه، اظهار داشت: هرگز در مقام پاسخ گویی نیستیم و معتقدیم این دست از تعابیر که نشان از بی منطقی و دوری از نزاکت بر گفتار دارد، قابل پردازش نیست، اما برای استحضار مقام محترم وزارت بهداشت و درمان که همچنان چهره محترمی برای ما محسوب می شوند و به منظور افکارعمومی و وجدان های منصف نکاتی را باید متذکر شد.

وی با بیان اینکه امر سلامت، بهداشت و درمان مورد تأکید بزرگان دین و ادبیات دینی است، گفت: پرداختن به ابعاد مختلف این موضوع در دستور کار تریبون های نمازجمعه و جماعات بوده و منحصر به هیچ زمان و دولتی نبوده و نیست و تنها به عنوان یک تکلیف دینی انقلابی همواره مورد توجه قرار گرفته است.

معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور افزود: بهداشت، درمان و سلامت در جامعه اسلامی از جمله اصول و موضوعات محوری است که بدون هیچ محدودیتی همواره به مناسبت های مختلف مورد تشویق و ترغیب آحاد مردم در جهت انعکاس سفارشات و سیاست های نظام و مسئولان امر از طریق تریبون های نمازجمعه بوده است.

وی گفت: طبق آنچه آمار موید آن است، بیشترین همکاری ها و ظرفیت های تبلیغی تربیون نمازجمعه و جماعات در همه زمان ها به ویژه در این دولت که احساس می شد در حوزه سلامت حرفی برای گفتن دارد، به این حوزه اختصاص داده شد و این انصاف نیست که چشم بر روی دریای همراهی و همکاری متنوع ببندیم و تنها براساس ذهنیتی خاص و غلط با تنگ نظری، قاطبه تریبون ها و خطابه ها را مورد حمله قرار دهیم.

حجت الاسلام علیزاده با اشاره به اینکه براساس گزارش های مستند در هفته دولت بیشترین همکاری و همراهی تریبون های خطابه امامان جمعه در سراسر کشور به امر بهداشت و درمان اختصاص یافت و تریبونی برای معاونان بهداشت و درمان در نمازهای جمعه فراهم شد، اضافه کرد: شخصیت دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت را سنگین تر و منطقی تر از این نوع اظهارنظرها و فرمایشات سبک و به دور از واقعیات می دانیم، امیدواریم اگر اشتباه و ذهنیت غلطی در اظهارنظر اخیر در کار بوده، سریعا اصلاح شود تا جلوی سوءاستفاده دشمنان و ضدانقلاب گرفته شود.

**************************************

نگارنده : كامياب ف.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دريغا عيش شبگيری که در خواب سحر بگذشت ««« »»» ندانی قدر وقت ای دل مگر وقتی که درمانیاهانت وزیر بهداشت به ائمه جمعه کم سابقه است/قاضی زاده هاشمی سریع اصلاح کند


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : كامياب ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سیاسی
برچسب ها : اهانت , ائمه , قاضی , سابقه , هاشمی , اصلاح

مطالب مرتبط