اهواز عامل اثرگذار در معادله صدرنشینی

اهواز عامل تاثیرگذار در معادله صدرنشینی

استقلال و فولاد اهواز در دیدارهای هفته نهم لیگ، معادله صدرنشینی لیگ برتر را حل خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس با پایان هفته هشتم پرسپولیس نقل کنی سبقت را در صدر جدول از تراکتورسازی دزدید؛ اما دیدار سخت خارج از خانه این تیم برابر استقلال خوزستان در هفته نهم، قادر هست معادلات صدر جدول را به هم بریزد.


پرسپولیس فصل گذشته در روزهای بد ابتدای فصل خود در دیداری که لغزشات دروازه بان نیز مزید بر دلیل شد، برابر استقلال خوزستان شکست خورد. آبی های اهوازی هرچند در نتیجه گیری نسبت به فصل گذشته افت داشته اند؛ اما تیم پورموسوی با ارائه فوتبالی تهاجمی نسبت به گذشته مطمئنا رقیبی سخت برای این تیم خواهد بود.


پرسپولیس در صورت کسب پیروزی در این دیدار قطعا صدرنشین لیگ خواهد ماند؛ اما تساوی در دیدار عصر پنج شنبه برابر استقلال خوزستان قادر هست صدرنشینی تیم برانکو را به مخاطره اندازد.


تراکتورسازی، هفته نهم میزبان فولاد خوزستان است. چنانچه شاگردان قلعه بدیعی در این دیدار کامیاب به پیروزی برابر فولاد خوزستان شوند، در صورت تساوی پرسپولیس قطعا جانشین این تیم خواهند شد. تعداد تساوی دو تیم بالانشین لیگ برتر در عدد 8 برابر است و تراکتوری ها در صورت پیروزی با حداقل نتیجه قادر هستند با بهره گیری از غفلت شاگردان برانکو پس از یک هفته، صدرنشینی را پس بگیرند.


مورد جالب توجه این است که در حالیکه رقابت برای سایر رتبه های لیگ برتر میان بسیاری از تیم ها در جریان است، رتبه های نخست و دوم لیگ برتر تنها در اختیار قرمزهای تهران و تبریز است و این دو تیم حتی با شکست در این هفته نیز جایگاه خود را از دست نخواهند داد.


----------------------------------------------------

نگارنده : فرنگيس ض.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو عطرسای شود زلف سنبل از دم باد ««« »»» تو قيمتش به سر زلف عنبری بشکناهواز عامل اثرگذار در معادله صدرنشینی


TT / 38 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : فرنگيس ض.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اهواز
برچسب ها : معادله

مطالب مرتبط