اپلیکیشن Ultra File Manager

اپلیکیشن Ultra File Manager

مدیریت فایل ها در محیطی متریال و گیرا

Ultra File Manager اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که یک فایل منیجر خوشگل و پر امکانات را در اختیار شما خواهد گذاشت.

فایل منیجرها از اصلی ترین اپلیکیشن های موجود در گوشی های موبایل تلقی میشوند. چه یک کاربر حرفه ای باشید و چه یک کاربر جدید کار، فایل منیجر یکی از اپلیکیشن هایی است که خواه ناخواه به آن نیازمند خواهید بود و عدم آن روی گوشی، رابطه شما را با فایل های موجود در کارت حافظه یا مموری داخلی قطع می کند. توسط اپلیکیشن فایل منیجر شما حافظه داخلی و خارجی خود را توسط ابزاری مانند My Computer رایانه تحت نظر خواهید داشت و قادر هستید با مراجعه به هر بخش دلخواه از آن، به فایل های نکته نظر خود دسترسی داشته باشید. معمولا گوشی های اندرویدی به صورت قبل فرض در بر می داری یک برنامه ی مدیریت فایل هستند اما از آنجا که اکثر آن ها نسخه های ساده ای بوده و از امکانات کمی برخوردار هستند نیاز به اپلیکیشن های جایگزین حس می شد که توسعه دهندگان گوناگون با ارائه ی صدها و شاید هزاران اپلیکیشن فایل منیجر دست کاربران را برای انتخاب باز قرار داده اند. Ultra File Manager یکی دیگر از اپلیکیشن های فایل منیجر است که در بخش زوم اپ به شناسایی آن توجه خواهیم کرد و قادر هستید پس از آشنایی با آن در صورت تمایل آن را دریافت و در گوشی خود نصب کنید.

دیزاین Alpha Explorer از استاندارد متریال بهره گرفته است و با استفاده ی دقیق و درستی که سازندگان برنامه از این موضوع کرده اند قادر بوده اند تا برنامه ای بسیار خوشگل و چشم نواز را به وجود بیاورند. رابط کاربری برنامه به صورت کاملا گویا و حرفه ای دیزاین شده و توجه خاصی نیز به بهره گیری از برنامه در تبلت ها شده است و همانطور که در اسکرین شات بالا میبینید بهره گیری از آن در صفحه اکرانهای بزرگ کاملا راحت و حرفه ای به ثمر خواهد رسید. تمامی امکانات اصلی یک فایل منیجر مانند کپی فایل، انتقال فایل، تحول نام و ... در برنامه جای داده شده است و قادر هستید با جایگزین کردن آن به جای اپلیکیشن قبل فرض گوشی، از یک فایل منیجر قوی تر و حرفه ای تر برخوردار باشید. از این امکانات حرفه ای می توان به امکان انتقال بی سیم فایل، وضعیت نمایشگر روت، بوک برند کردن آدرس های پراستفاده و ... اشاره کرد. Ultra File Manager در بر می داری ۶ مگابایت حجم است و برای اجرا به اندروید ۴ یا بالاتر نیاز خواهد داشت.

منبع زومیت

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از محیط رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما نکته تایید تبیان نیست .

*******************

تهیه شده توسط : آرش ک.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زين دايره مينا خونين جگرم می ده ««« »»» تا حل کنم اين مشکل در ساغر مينايیاپلیکیشن Ultra File Manager


TT / 71 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : آرش ک.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اپلیکیشن
برچسب ها : ULTRA , File , Manager

مطالب مرتبط