اکران یک پلان_سکانس 145 دقیقه ای در گروه هنر و تجربه

اکران یک پلان_سکانس 145 دقیقه ای در گروه هنر و تجربه

«جاودانگی» به کارگردانی مهدی فردقادری از نخست آبان ماه در گروه سینمایی «هنر و تجربه» نمایش می شود.

سرزه به نقل از (سلام سینما) خبر می دهد، فیلم سینمایی «جاودانگی» به کارگردانی مهدی فردقادری و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی که در یک پلان-سکانس ۱۴۵ دقیقه ای تولید شده است از نخست آبان ماه در سینماهای گروه «هنر و تجربه» نمایش می شود.

ساختار پلان- سکانس ۱۴۵ دقیقه ای «جاودانگی» بر اساس نخستین فیلم کوتاه این فیلمساز «تناوب» است که در سال ۸۴ در یک پلان یازده دقیقه ای ساخته شده است. «جاودانگی» نخستین فیلم بلند مهدی فردقادری به حساب مییاید که تمام اتفاقات آن در شبی بارانی در قطاری مسافربری رخ می دهد.

«جاودانگی» همچنین در اولین نمایش جهانی خود تا چندین روز آینده در بخش مسابقه فستیوال «رم» به نمایش در می آید.

آنا نعمتی، فقیهه پادشاه ای، علیرضا استادی، مارال فرجاد، سودابه بیضایی، اتابک نادری، رویا فلاحی، میثاق زارع، علی ابدالی، امیرحسین شریعتمداری، مهسا موفقی، یاسر جعفری و منوچهر علیپور برخی از هنرپیشگان «جاودانگی» هستند.

برخی از عوامل این فیلم عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: امین جعفری، فیلمبردار تمرین ها: مهدی ایل بیگی، مدیر صدابرداری: رشید دانشمند، صدابردار: وحید رضویان، طراح گریه کنم: سودابه خسروی، سرپرست گروه گریه کنم: اهورا قاسمی، طراح صحنه و تیپ: ثنا نوروزبیگی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: آرزو رحیم آبادی، صداگذار: آرش قاسمی، موزیک: رامین رضاپور، جلوه های مخصوص میدانی: ایمان کرمیان، جلوه های مخصوص بصری: مسعود سعادتمند، مشاور رسانه ای: مریم رودبارانی

پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست

گردآورنده: آرمان ث.

سینما و تئاتر در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شاهد آن نيست که مويی و ميانی دارد ««« »»» بنده طلعت آن باش که آنی دارداکران یک پلان_سکانس 145 دقیقه ای در گروه هنر و تجربه


TT / 38 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : آرمان ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-20
در دسته بندی : سینما و تئاتر
برچسب ها : اکران , پلانسکانس

مطالب مرتبط