ایجاد اشتغال نیازمندان توسط دستگاه های حمایتی خوی

ایجاد اشتغال نیازمندان توسط دستگاه های حمایتی خوی

فرماندار خوی خواستار ایجاد اشتغال نیازمندان توسط دستگاه‌های حمایتی خوی شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از خوی، حسین سیوانی اصل عصر امروز در نشست بررسی اعطای تسهیلات اشتغالزایی به مراکز و موسسات خیریه که در تالار جلسات فرمانداری این شهرستان به انجام رسانده شد، بیان داشت: کمک به مراکز خیریه کار خداپسندانه است.

وی با بیان این که در تلاش برا کمک هر چه بیشتر به مراکز خیریه هستیم، تصریح کرد: در این خصوص علاوه بر دستگیری از نیازمندان زمینه اشتغال تعدادی افراد فاقد شغل نیز فراهم می شود.

فرماندار خوی با بیان این که در این میان ضروری است مراکز درست کاری نیز بستری برای ایجاد اشتغال فراهم کنند، اذعان داشت: مراکز خیریه شهرستان خوی کمک حال خوبی برای مراکز و موسسات حمایتی از جمله بهزیستی و کمیته امداد هستند.

این مسؤول از صندوق توسعه کارآفرینی امید در این خصوص خواست یاری رساند و نقل کرد: صندوق توسعه کارآفرینی امید با اختیاراتی که دارد قادر هست تسهیلاتی با کارمزد صفر درصد به مراکز درست کاری زمینه اشتغال افراد را فراهم کند.

سیوانی اصل با بیان این که فرمانداری خوی اهتمام جدی برای کمک به مراکز درست کاری این شهرستان را دارد، اذعان داشت: در صورت استفاده از ظرفیت این مراکز شاهد ایجاد اشتغال توسط این مراکز خواهیم بود.

فرماندار خوی با اشاره به تفاهم نامه های موجود فی ما نگاه کن کمیته امداد و بهزیستی با صندوق توسعه کارآفرینی امید، یادآور شد: در این خصوص می توان از ظرفیتهای صندوق توسعه کارآفرینی امید بهره مند شویم.

این مسؤول توانمندسازی نیازمندان را یکی از عمده ترین ادارات برای کاهش تعداد افراد زیر پوشش سازمانهای حمایتی عنوان کرد و بیان داشت: سازمانهای حمایتی باید با توانمندسازی بتوانند افراد زیر پوشش خود کم کنند.

سیوانی اصل رسیدگی جدی مراکز و سیستم های حمایتی برای توانمندسازی خانوارها زیر پوشش نهادهای حمایتی را خواستار شد و اضافه کرد: در این خصوص باید از توان اداره فنی و حرفه ای نیز استفاده شود.

وی خطاب به مدیرعامل صندوق توسعه کارآفرینی امید آذربایجان غربی که در ان نشست حاضر بود، نقل کرد: باید صندوق توسعه کارآفرینی امید نیز برای ایجاد اشتغال هر چه بیشتر نیازمندان در خوی ما را یاری رساند.

----------------------------------------------------

تهیه شده توسط : سالار س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای قصر دل افروز که منزلگه انسی ««« »»» يا رب مکناد آفت ايام خرابتایجاد اشتغال نیازمندان توسط دستگاه های حمایتی خوی


TT / 57 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : سالار س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : نیازمندان
برچسب ها : اشتغال , حمایتی

مطالب مرتبط