ایسوس نمایشگر گیمینگ VG245H را عرضه کرد، نمایشگری مختص برای کنسول های بازی (3 عکس)

ایسوس نمایشگر گیمینگ VG245H را عرضه کرد، نمایشگری ویژه برای کنسول های بازی

ایسوس اخیراً نمایشگر گیمینگ تازه ای را با نام VG245H شناسانده است که از ویژگی‌های بسیار خوبی بهره می‌برد و با توجه به آنها می‌توان گفت که این محصول برای کاربران کنسول‌های بازی بسیار عالی و عالی به نظر می‌رسد. در ادامه مطلب به بررسی و معرفی اجمالی ویژگی‌ها و خصوصیات این نمایشگر توجه خواهیم کرد.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

نمایشگر Asus VG245H در بر می داری یک پنل اکران 24 اینچی از نوع TN و با وضوح 1920 در 1080 پیکسلی است و از ویژگی‌های عالی دیگری نظیر وقت پاسخگویی 1 میلی ثانیه، دو پورت خروجی HDMI، یک پایه نگهدارنده ارگونومیک و منعطف، فناوری‌های FreeSync/Adaptive Sync و نرخ به‌روز منتقل کنی حداکثری 75 هرتز و همچنین دیگر فناوری‌های مربوط به اکران عالی گیم‌ها و بازی‌ها بهره می‌برد.

صفحه اکران غیر مات این نمایشگر علاوه بر این وقت پاسخگویی عالی از تکنولوژی تازه ای با نام GameFast Input Technology نیز برخوردار است. بنا به نقل کرده ایسوس این تکنولوژی موجب می‌شود که این نمایشگر بازی‌ها را با لگ و معضلات کمتری به اکران در بیاورد و گیمرها از اجرای بازی لذت بیشتری ببرند. نرخ به‌روز منتقل کنی در حدود 75 هرتز نیز سبب می‌شود که این نمایشگر یک مرحله توانا تر از بسیاری از تلویزیون‌های موجود در بازار باشد.

فناوری‌های GamePlus، GameVisual، Flicker-Free و Ultra-Low Blue Light از دیگر ویژگی‌های این نمایشگر ایسوس است. تکنولوژی Gameplus به کاربران این اجازه را می‌دهد که به اطلاعاتی نظیر نرخ فریم اجرای بازی‌ها دسترسی یابند. Gamevisual نیز شامل شش مد کاری و تنظیمات گوناگون است که بنا به نیاز کاربران و سبک بازی‌ در حال اجرا، امکان دعوتی و بهره گیری از آنها امکان خواهد داشت. تکنولوژی Flicker-Free و Ultra-Low Blue Light نیز همانطور که از نامشان معلوم است تصاویر خروجی خوب تری را در اختیار کاربران خود خواهند گذاشت.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس ایسوس نمایشگر گیمینگ VG245H را عرضه کرد، نمایشگری مخصوص برای کنسول های بازی

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس ایسوس نمایشگر گیمینگ VG245H را عرضه کرد، نمایشگری مخصوص برای کنسول های بازی

با بهره گیری از دو تکنولوژی FreeSync/Adaptive Sync، این نمایشگر ایسوس می تواند نرخ فریم پویا و متغیر در محدوده 40 تا 75 هرتز را فراهم آورد تا در هنگام اجرای بازی‌های با نرخ فریم غیر استاندارد و محدود، کاربران معضلی با این نمایشگر نداشته باشند. این محصول ایسوس در بر می داری دو بلندگوی استریو داخلی با توان 2 وات نیز هست. پایه نگهدارنده نمایشگر VG245H نیز کاملاً منعطف دیزاین شده است و اختیارات فراوانی را در دسترس قرار می‌دهد. علاوه بر این امکان اتصال نگهدارنده‌های استاندارد VESA نیز به این نمایشگر امکان می دارد.

این محصول ایسوس 5.1 کیلوگرم وزن دارد و هم اکنون با قیمت 190 دلار در دسترس کاربران است.


*********************

تهیه شده توسط : بنفشه ب.

تلفن های هوشمند در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شد لشکر غم بی عدد از بخت می‌خواهم مدد ««« »»» تا فخر دين عبدالصمد باشد که غمخواری کندایسوس نمایشگر گیمینگ VG245H را عرضه کرد، نمایشگری مختص برای کنسول های بازی (3 عکس)


TT / 86 --- TP / 21%

گردآوری شده توسط : بنفشه ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ایسوس
برچسب ها : کنسول , گیمینگ , نمایشگری

مطالب مرتبط