ایسوس و خلق چهار کارت گرافیک شگفت آور با GeForce GTX 1050 Ti و GTX 1050 (4 عکس)

ایسوس و خلق چهار کارت گرافیک شگفت انگیز با GeForce GTX 1050 Ti و GTX 1050

روز پیش جمهوری گیمرهای ایسوس (ROG) تازه ترین کارت های گرافیک خود را بر پایه دو توجه کننده گرافیکی GeForce GTX 1050 Ti و GeForce GTX 1050 برای گیمرهای با بودجه محدود شناساند. ایسوس یکبار دیگر با بکارگیری تکنولوژیهای انحصاری خود، نیروی جدیدی به توجه کننده های گرافیکی انویدیا بخشیده است.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩
تصویر و عکس ایسوس و خلق چهار کارت گرافیک فوق العاده با GeForce GTX 1050 Ti و GTX 1050

کارت های ROG Strix GeForce GTX 1050 Ti و Strix GeForce GTX 1050 ایسوس با بهره مندی از توجه کننده های  GeForce GTX 1050 Ti و GeForce GTX 1050 انویدیا و تواناییهای اختصاصی کارت های گرافیک ایسوس برای بهبود پایداری و خنک کنندگی به همراه فناوری نورپردازی Aura ایسوس، لذت گیمینگ را برای همه گیمرها فراهم می کنند.

کارت های سری Expedition ،Dual و Phoenix نیز با ویژگی های ویژه خود از تراشه های جدید انویدیا بهره میبرند که هر یک از آنها قابلیت ها و ویژگی های ویژه خود را دارند.  برای نمونه سری Expedition به منظور بازی بی وقفه و پایایی بالا ساخته  شده است. سری Dual با دیزاین مادربردهای جدید ایسوس از لحاظ رنگ بندی و دیزاین همخوانی دارد تا گیمرها از دستگاه زیبای خود صفا بکنند. سری Expedition ،Dual و Phoenix به منظور حفظ مصرف پایین انرژی با همان فرکانس مرجع عرضه می شوند و 75 وات توان مصرفی خود را از شکاف توسعه PCI Express مادربرد می گیرند، بنابراین نیازی به کابل برق اضافه نیست.

تمامی کارت گرافیکی های ایسوس با بکارگیری خط تولید تمام خودکار ایسوس به نام Auto-Extreme تولید می شوند و از اجزای مرغوب و با کیفیت Supper Alloy Power II به منظور افزایش پایداری و کاهش حرارت تولید می شوند. نرم افزار GPU Tweak II نیز به طور کامل از این کارت ها پشتیبانی می کند و می شود به مدد آن دستگاه خود را بهینه سازی کرد و از بازی لذت بیشتری برد.

سری ROG STRIX، اوج خنک بودن، کارایی، پایداری و خوشگلی

ROG Strix GeForceGTX 1050 Ti و ROG Strix GeForce GTX 1050 از خنک کننده اختصاصی DirectCU II ایسوس بهره میبرند که با فن های ابداعی و لبه دار ایسوس تجهیز شده اند. کارایی خنک کننده آنها 30 درصد خوب تر از مدل مرجع بوده و تا 3 برابر صدای کمتر تولید می کنند. همچنین مادر مدل های رده بالای سری ROG STRIX، این کارت گرافیک ها از FanConnect ایسوس بهره میبرند تا خیالتان از بابت خنک کنندگی کل دستگاه هم آسان باشد!

ROG Strix GeForceGTX 1050 Ti و ROG Strix GeForce GTX 1050 نیز از نورپردازی قابل شخصی سازی Aura RGB ایسوس به منظور نورپردازی و همسان سازی جلوه بصری ظاهر کارت گرافیک با دیگر اجزای دستگاه توسط فناوری Aura بهره می برد.

سری Expedition، بازی بی وقفه

Expedition GeForce GTX 1050Ti وExpedition GeForce GTX 1050 ایسوس بر پایه دوام و پایداری تولید شده اند و برای بازی بی وقفه بسیار عالی هستند. هر دو کارت گرافیک از فن های با دستگاه یاتاقان جفت بلبرینگ عرضه می شوند تا مشکلاتی نظیر خشک شدن روغن کنار زده شده و علاوه بر آن طول عمر دو برابری نسبت به مدل های متداولی داشته باشند. این فن ها که اصطکاک کمتری بوجود مییاورند و در نتیجه آن روان تر و بی صداتر هستند.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس ایسوس و خلق چهار کارت گرافیک فوق العاده با GeForce GTX 1050 Ti و GTX 1050

ایسوس مدتی است که آزمون هایی ویژه را از قطعات ویژه بازی خود در لابراتوار گیم ایسوس (iCafé Lab) به انجام میرساند. Expedition GeForce GTX 1050Ti و Expedition GeForce GTX 1050 ایسوس با توجه به شرایط بازی در گیم نت ها بهینه شده و به منظور اطمینان از پایداری، هر قطعه به مدت 144 ساعت با بار گرافیکی کامل مورد سنجش قرار گرفته است.

سری Dual، انطباق خوب تر با دیگر قطعات

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس ایسوس و خلق چهار کارت گرافیک فوق العاده با GeForce GTX 1050 Ti و GTX 1050

Dual GeForce GTX 1050 Ti و Dual GeForce GTX 1050ایسوس ظاهری هماهنگ با دیگر قطعات ایسوس دارد تا کاربرانی که در پی بهره گیری از مادربردهای سری Signature ایسوس (مانند Z170-PRO و Z170-A) هستند دیگر نگران نبود تطابق رنگ کارت گرافیک با مادربرد نباشند. همچنین این مدل ها از خنک کننده های اختصاصی ایسوس بهره میبرند تا نسبت به مدل مرجع 2 برابر سرد تر عمل می کند.

سری Phoenix، قابل نصب در همه کیس ها

تصویر و عکس شماره 4 ⇩
تصویر و عکس ایسوس و خلق چهار کارت گرافیک فوق العاده با GeForce GTX 1050 Ti و GTX 1050

Phoenix GeForce GTX 1050 Ti و Phoenix GeForce GTX 1050 ایسوس به منظور استفاده در کیس های ساخته شده در فرم فاکتورهای خیلی کوچولو دیزاین شده و بi  فن جفت بلبرینگ (DBB) تجهیز شده است. قطعات مورد استفاده قرار داده و خط تولید آن نیز دقیقاً مشابه دیگر سری های GeForce GTX 1050 Ti و GeForce GTX 1050 و تمام اتوماتیک است.

__________________________________

تهیه و تدوین: لادن ی.

سخت افزار در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چون بر حافظ خويشش نگذاری باری
««« »»»
ای رقيب از بر او يک دو قدم دورترک

ایسوس و خلق چهار کارت گرافیک شگفت آور با GeForce GTX 1050 Ti و GTX 1050 (4 عکس)

TT / 102 — TP / 13%

نظر دهید