اینترنت ۵۰ درصد ارزان تر به دانشگاه ها واگذار می شود

اینترنت ۵۰ درصد ارزان تر به دانشگاه ها واگذار می شود

براساس مصوبه هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت این شرکت پهنای باند اینترنت را پنجاه درصد کم هزینه تر به دانشگاه ها واگذار می کند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، محمد جوادآذری جهرمی، رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت در نشست هم فکر کنی مدیران ادارات کل استان های این شرکت نقل کرد: هدف از این نشست دستیابی به اشتراک نظر دربخش قراردادها و امور مربوط به نگهداری و مدیریت شبکه است .

وی با تاکید بر این مورد که این شرکت پیشران توسعه صنعت ICT است ،نقل کرد با توجه به نقش کلیدی شرکت در توسعه زیرساخت های رابطه ای در این حوزه خدمات آن به مشتریان از جایگاه خاصی برخوردار شده است .

آذری جهرمی با اشاره به تحول و تحولات در ساختار این شرکت نقل کرد : با ایجاد این تحول در ساختار شرکت ارتباطات زیرساخت که لازم بود، در زنجیره واگذاری خدمات دیتا ، شاهد افزایش کیفیت خدمات به مشتریان هستیم .

در این نشست اسماعیل رادکانی معاون بهره برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت نقل کرد : قرار دادهای تازه نگهداری باید متناسب با پیشرفت تکنولوژی و شرایط تازه تدوین شود .

وی در ادامه اضافه کرد:به همین منظور از مدیران ادارات ارتباطات زیرساخت استان ها فرا خوانده شده است تا در این هم فکر کنی دیدگاه ها و نظرات خود را برای تدوین قراردادهای آتی نگهداری اظهار کنند تا برای قراردادها تازه به کار گرفته شود.

****نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود****

نگارش توسط: آبگينه ث.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ميان او که خدا آفريده است از هيچ ««« »»» دقيقه‌ايست که هيچ آفريده نگشادستاینترنت ۵۰ درصد ارزان تر به دانشگاه ها واگذار می شود


TT / 46 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : آبگينه ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : واگذار
برچسب ها : ارزان , اینترنت

مطالب مرتبط