اینترنت 50 درصد رایگان به دانشگاه ها واگذار می شود

اینترنت 50 درصد رایگان به دانشگاه ها واگذار می شود

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ایران گفت: پهنای باند اینترنت 50 درصد کم هزینه تر براساس مصوبه هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در اختیار دانشگاه های قرار می گیرد.

گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت مزبور، محمد جواد آذری جهرمی درنشست هم فکر کنی مدیران اداره های کل استان های این شرکت اضافه کرد:خدمات این شرکت به مشتریان با توجه به نقش کلیدی آن در توسعه زیرساخت های رابطه ای از جایگاه خاصی برخوردار است .
معاون وزیر ارتباطات اطراف تحول و تحولات در ساختار این شرکت گفت : افزایش کیفیت خدمات به مشتریان با ایجاد این تغییرات در زنجیره واگذاری خدمات داده صورت خواهد گرفت .
به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)، رییس سازمان تکنولوژی اطلاعات ایران چهارم مهرماه امسال خبر از افتتاح شبکه علمی کشور داد ویادآورشد با آغاز به کار شبکه علمی، کتابخانه های دیجیتالی، مراکز داده و اشتراک منابع دانشگاهی در مسایل پردازش موازی شکل می گیرد.
نصرالله گردشگر نقل کرده بود: سازمان مزبور مد نظر گیرد روی این بستر حداقل یک گیگابیت بر ثانیه سرعت دسترسی به دانشگاه ها اختصاص دهد و دسترسی به شبکه در قالب ابری خواهد بود و شبکه علمی ساختاری این طوری خواهد داشت.
وی خاطر نشان کرد: هدف از افتتاح این شبکه، کاهش نرخ خدمات شبکه ای برای دانشگاه ها تا حداقل 50 درصد است.
اقتصام**2078** 1559** گیرنده: محمد مهدی بهرامی ** منتشر کننده: حسین عضدی فسا


-با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز-

نگارنده: شاهين م.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من آدم بهشتيم اما در اين سفر ««« »»» حالی اسير عشق جوانان مه وشماینترنت 50 درصد رایگان به دانشگاه ها واگذار می شود


TT / 40 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : شاهين م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : واگذار
برچسب ها : اینترنت

مطالب مرتبط