اینترنت مجانی بر بستر وای فای نخست

اینترنت رایگان بر بستر وای فای اول

همراه اول، در سه بسته یک ماهه آلفا پلاس خود، بر بستر وای فای اول حجم مجانی اینترنت، ارائه می دهد.

به گزارش کلیک، از این پس سه بسته یک ماهه آلفا پلاس، افزون بر هدیه شبانه، دارای راهبندان هدیه «وای فای اول» (قابل استفاده در نقاط تحت کاور وای فای همراه اول)، به مقدار راهبندان هر روز هستند. برای مثال بسته ماهانه ۱+۱، افزون بر یک گیگابایت راهبندان خریداری شده، دارای یک گیگابایت راهبندان هدیه شبانه و هم یک گیگابایت هدیه وای فای اول است.

مصرف مشترکین از طریق« وای فای اول» دقیقا شبیه مصرف آن ها از شبکه دیتای موبایل است؛ به این معنا که مصرف مشترکی که دارای بسته نوترینو باشد، در قالب همان بسته صورت گرفته و در غیر این صورت مصرف به مثل مصرف معمولی اینترنت محاسبه می شود. به واژه دیگر مرخص از این که مشترکین از چه طریق به اینترنت متصل هستند، (وای فای اول یا نسل دو، سه، چهار و چهار و نیم نوترینو)، تنها یک حساب برای مدیریت دارند و آن، نوترینو یا بسته آنهاست. توصیه می شود به خاطر سرعت مخصوص «وای فای اول»، مشترکین حتماً بسته نوترینوی فعال داشته باشند تا مصرف در قالب بسته ها، مدیریت شود.

همراه اول نخستین اپراتوری است که سرویس وای فای آفلودینگ را در کشور در شهریور ۹۵ به صورت رسمی و با نام تجاری «وای فای اول»، افتتاح کرده است. وای فای اول سرویس تازه ای از همراه اول است که طی آن مشترکین اپراتور اول قادر هستند در مکان های ویژه و معلوم شده، به وای فای متصل شده و برای این کار لازم به وارد کردن رمز جهت بهره گیری از اینترنت ندارند. بنا بر این که سرعت «وای فای اول» بالا بوده و چرا که از فناوری وای فای به گنجانده موبایل بهره گرفته میشود، پایداری و بنابراین کیفیت بالاتری دارد. بهره گیری از حجم «وای فای اول» هر بسته تنها در نقاط تحت کاور و با اتصال به شبکه بی سیم WiFiAval میسر است.

در حال نقاط بسیاری در کشور و شماری از نقاط زیارتی در خارج از کشور، این خدمت را همراه با اولی ها ارائه می دهند. مشترکین همراه اول در جاهایی مثل فرودگاه ها، اماکن زیارتی، مراکز فرهنگی، مراکز تجاری و نقاط فراوان پرتردد دیگر که هر روز به تعداد آن ها هم اضافه میشود، قادر هستند از این سرویس بهره گیرند.

همراه اولی ها قادر هستند لیست کامل و بروز این نقاط در آدرس www.mci.ir/WiFiaval بینند.

--انتها--

تهیه کننده : رويا ذ.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بوی تو می‌شنيدم و بر ياد روی تو ««« »»» دادند ساقيان طرب يک دو ساغرماینترنت مجانی بر بستر وای فای نخست


TT / 79 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : رويا ذ.
تاریخ گردآوری : 2017-01-11
در دسته بندی : تازه های فناوری
برچسب ها : اینترنت

مطالب مرتبط