بازدید «حیدر العبادی» از استان نینوا/ باید مراقب «دیگر سناریوهای» داعش بود

بازدید «حیدر العبادی» از استان نینوا/ باید مراقب «دیگر سناریوهای» داعش بود

فرمانده کل نیروهای مسلح کشور عراق امروز خلال بازدید از استان نینوا با فرماندهان عراقی و نیروهای سرویس ضد تروریسم دیدار کرد و از آنها درخواست تا مراقب روش‌ها و دیگر نقش‎های تروریست‌ها باشند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، رییس وزیران کشور عراق امروز از استان نینوا به مرکزیت موصل بازدید به عمل آورده است.

شبکه خبری السومریه نیوز در این باره گزارش داد که حیدر العبادی در حاشیه بازدید با تعدادی از فرماندهان عراقی و نیروهای ضد تروریسم دیدار کرد و آنها درخواست تا مراقب «فریب و روش‎های دیگر» گروه تروریستی گروهک تروریستی داعش باشند.

العبادی نقل کرد: تروریسم تلاش خواهد کرد تا برای تحریک اوضاع در مناطق امن کشور عراق از روش های دیگر بهره گیرد.

وی اضافه کرد: روحیه نیروهای قهرمان ما بالاست و وحدت ملی عراقی کم سابقه ای اکنون حاکم است. نقش و برنامه آزادسازی موصل به شکل مطلوبی ادامه دارد.

فرمانده کل نیروهای مسلح کشور عراق تاکید کرد که سیستم مبارزه به تروریسم از قوی ترین نهادهای امنیتی کشور عراق در منطقه است و وارد جنگ های اهمیتی می داری شد و دستاوردهای بزرگی را کسب کرد. جنگ موصل جنگ اساسی و مهم با تروریسم است.

-- پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست --

نگارش : شكوفه ک.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دهان شهد تو داده رواج آب خضر ««« »»» لب چو قند تو برد از نبات مصر رواجبازدید «حیدر العبادی» از استان نینوا/ باید مراقب «دیگر سناریوهای» داعش بود


TT / 46 --- TP / 25%

گردآوری شده توسط : شكوفه ک.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : نینوا
برچسب ها : حیدر , داعش , مراقب , سناریوهای , العبادی

مطالب مرتبط