بازدید رئیس پلیس پیشگیری ناجا از منطقه آزاد انزلی

بازدید رئیس پلیس پیشگیری ناجا از منطقه آزاد انزلی

سردار شرفی رئیس پلیس جلو گیری ناجا از منطقه آزاد انزلی بازدید کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از انزلی، سردار محمد شرفی عصر امروز از توانمندی های و نقشهای در دست اجرای منطقه آزاد انزلی در حوزه تکنولوژی، سامانه های هوشمند و ارائه خدمات دولت الکترونیک بازدید کرد.

وی منطقه آزاد انزلی را در بر می داری موقعیت راهبردی در کشور آگاهی داشت و گفت: منطقه آزاد یکی از مؤسسه های فعال مبادلات تجاری و جهانگردی کشور است.

رئیس پلیس جلو گیری ناجا اضافه کرد: در سال های اخیر نمادهای توسعه و تلاش در منطقه آزاد عینیت کشف کرده است.

به نقل کرده وی، ایده های تازه با بهره مندی از ابزارهای نوین تکنولوژیک در حوزه برقراری امنیت و جلو گیری از جرم در منطقه آزاد اجرا شده است.

رضا مسرور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی نیز در دیدار مذکور ارائه داد که در راستای برقراری بستری امن برای سرمایه گذاران، گردشگران و شهروندان منطقه، طرح هوشمند سازی پاسگاه های انتظامی در منطقه آزاد انزلی اجرا شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در جریان بازدید مذکور تشکیل منطقه مخصوص انتظامی منطقه آزاد انزلی، همسو سازی ارتباطات الکترونیکی، و هماهنگی برنامه های در دست اقدام در حوزه جلو گیری و مدیریت بحران مطرح شد.

***براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد***

نگارنده: فرزين ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مه جلوه می‌نمايد بر سبز خنگ گردون ««« »»» تا او به سر درآيد بر رخش پا بگردانبازدید رئیس پلیس پیشگیری ناجا از منطقه آزاد انزلی


TT / 53 --- TP / 27%

گردآوری شده توسط : فرزين ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ناجا
برچسب ها : پلیس , انزلی

مطالب مرتبط