بازدید فرمانده ناوگان شمال از ناوگروه روسی

بازدید فرمانده ناوگان شمال از ناوگروه روسی

امیر دریادار افشین رضایی‌حداد فرمانده ناوگان شمال از ناوگروه روسی در بندرانزلی بازدید کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بندرانزلی، چهارمین ناوگروه نیروی دریایی روسیه صبح روز پیش در راستای تحکیم روابط دوستانه و تعامل توسعه دریایی نگاه کن کشورهای حاشیه دریای خزر در این بندر پهلو گرفت.

ناوگروه روسی با فرماندهی ناخدایکم سرگئی آلکساندرویچ بعد از پهلوگیری ناو به دیدار فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی ایران رفت و در این دیدار به اهمیت امنیت دریای خزر به مدد کشورهای حاشیه این دریا تأکید کرد.

امیردریادار افشین رضایی حداد فرمانده ناوگان شمال و منطقه چهارم نداجا صبح امروز با فراخوان فرمانده ناوگروه روسی در ناو آنها حضور یافت و به بازدید از این ناو عظیم الجثه توجه کرد.

فرماندهان روسی و ایرانی در مزار شهدا و شهدای گمنام هشت سال پاسداری مقدس انزلی حضور کشف کرده و نسبت به مقام والای شهدا ادای احترام کردند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، امروز ناوگروه روسی میهمان فرمانده منطقه چهارم نداجا بوده و دومین روز از حضور ناوگروه روسی در بندرانزلی با شام ایرانی پایان کشف میکند.

ناوگروه دوستی روسیه متشکل از دو رزم ناو از یگان دریایی خزر روسیه در چارچوب ماموریت دوستانه وارد بندرگاه انزلی شد.

این ناوگروه شامل ناو موشک انداز تاتارستان، ناوچه موشکی گرادسویاژسک وابسته به حوزه ارتشی فدرال جنوب روسیه به فرماندهی ناخدا یکم آلکساندرویچ بابسکوف است.

ناوگروه روسیه برای چهارمین بار به ایران مسافرت کرده و پیش از این نیز ناوگروه های روسی در سال های 86، 93 و 94 به بندرانزلی آمده بودند.

ناوگروه ایرانی نیز از صبح یکشنبه 25 برج مهر جاری از منطقه چهارم نیروی دریایی با پیام صلح و دوستی عازم بندر باکو پایتخت جمهوری آذربایجان شده است.

__________________________________

تهیه و تدوین : پيمان ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تو خوش می‌باش با حافظ برو گو خصم جان می‌ده ««« »»» چو گرمی از تو می‌بينم چه باک از خصم دم سردمبازدید فرمانده ناوگان شمال از ناوگروه روسی


TT / 43 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : پيمان ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ناوگان
برچسب ها : روسی , شمال , ناوگروه

مطالب مرتبط