بازدید هیأت تجاری اقتصادی روسیه از نمایشگاه محصولات غذایی و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد

بازدید هیأت تجاری اقتصادی روسیه از نمایشگاه محصولات غذایی و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد

هیأت تجاری - اقتصادی اُمسک روسیه از نمایشگاه محصولات غذایی و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از یاسوج، هیأت تجاری- اقتصادی ایالت اُمسک روسیه که در صدر هیاتی 17 نفره به منظور دیدار و مکالمه ی با مسؤولان اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد به این استان مسافرت کرده عصر امروز از نمایشگاه محصولات کشاورزی و باغی و صنایع دستی این استان نگاه کردن کردند.

ویکتور نظروف استاندار ایالت اُمسک در دیدار از این نمایشگاه گفت: محصولات با کیفیتی در استان کهگیلویه و بویراحمد تولید می شود و ما آماده همکاری با طرف ایرانی به منظور صادرات این محصولات به استان امسک روسیه هستیم.

وی از پذیرایی هیات ایرانی تقدیر و تشکر کرد و اضافه کرد: همکاری طرفین موجب ارتقاء بیشتر روابط میان دو کشور کشورمان و روسیه شود.

جبار کیانی پور در ادامه اظهار کرد: رابطه خوب کشورمان و روسیه و اعزام هیات های تجاری دو کشور قادر هست دست کشف کنی به حوزه های اقتصادی و سرمایه گذاری برای این دو استان را فراهم کند.

رئیس اتاق تبلیغاتی یاسوج اضافه کرد: با توجه به ظرفیت های دو استان خصوصاً استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه های گوناگون کشاورزی، گیاهان دارویی، صنعت و معدن و نفت و گاز امیدواریم بتوانیم همکاری بسیار خوبی داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: شرایط ضروری را برای سرمایه گذاری و انتقال فناوری هر دو استان فراهم است.

__________________________________

تهیه و تدوین : فريبرز ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چون پير شدی حافظ از ميکده بيرون آی ««« »»» رندی و هوسناکی در عهد شباب اولیبازدید هیأت تجاری اقتصادی روسیه از نمایشگاه محصولات غذایی و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد


TT / 35 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : فريبرز ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : کهگیلویه
برچسب ها : بویراحمد , هیأت , صنایع , تجاری , محصولات , نمایشگاه , روسیه

مطالب مرتبط