بازدید وزیر ارتباطات آذربایجان از مبین نت

بازدید وزیر ارتباطات آذربایجان از مبین نت

وزیر ارتباطات و تکنولوژیهای نوین آذربایجان که به فراخوان وزیر ارتباطات ایران به ایران سفر کرده بود، از شرکت ارتباطات مبین نت بازدید کرد.
"رامین قلی زاده" در مسافرتش به ایران در کنار هیئت همراه، دوشنبه 26 مهر از شرکت ارتباطات مبین نت بازدید کرده و از نزدیک با نحوه ارایه خدمات اینترنت باندپهن بی سیم توسط مبین نت و همچنین ارایه محصول تازه TD-LTE آشنایی پیدا کرد.
در ابتدای این نشست مدیرعامل مبین نت خلال خوش آ مدگویی به ایشان و همراهانشان، این نشست را فرصت عالی ای برای گسترش همکاری های مبین نت در محیط نگاه کن المللی و رابطه با سایر کشورهای منطقه آگاهی داشت. همچنین وزیر ارتباطات آذربایجان خلال ابراز خرسندی از برگزاری این نشست، امکان حضور مبین نت به عنوان گسترده ترین اپراتور بی سیم ثابت در منطقه را مثبت ارزیابی کرده و در خصوص همکاری های ضروری در این مسیر وعده مساعد داد.
در ادامه، وی با همراهی مدیرعامل و معاون بازاریابی و به فروش رسان و معاون عملیات شرکت ارتباطات مبین نت، از بخش های گوناگون شرکت نظیر واحدهای تکنولوژی، دیزاین، آی تی، نگهداری شبکه، مرکز خدمات مشترکان، آماده سازی تجهیزات سایت ها و مودم ها بازدید کرده و از پویایی اقدامات انجام شده ابراز رضایت کرد.
قلی زاده نقل کرد: «مبین نت قادر بوده است با بکارگیری تکنولوژیهای نوین در این حوزه جایگاه عالی ای را به دست آورد و قطعا قادر هست با دید جهانی، شبکه مبین نت را در سطح جهان مطرح کند. »

------------------------------------

متن از : فرامرز س.

اینترنت و وب در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روی خاکی و نم چشم مرا خوار مدار ««« »»» چرخ فيروزه طربخانه از اين کهگل کردبازدید وزیر ارتباطات آذربایجان از مبین نت


TT / 42 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : فرامرز س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ارتباطات
برچسب ها : آذربایجان , مبین

مطالب مرتبط