عکس بازرگانی گلکسی C9 و زمان شناسایی این تلفن همراه

تصویر تبلیغاتی گلکسی C9 و زمان معرفی این گوشی

عکس و تصویر بازرگانی تازه ای از گوشی گلکسی سی ۹ شرکت سامسونگ انتشار داده شده که در آن، تاریخ شناسایی این محصول به چشم می خورد.

بخش دانش و زندگی تبیان

گوشی گلکسی سی ۹ که شرکت سامسونگ شعار سرشناس the next big thing خود را برای توصیف آن بکار برده، قبل از این در رگولاتوری چین (TENAA) و نیز FCC رویت شده است. با توجه به این موضوع که تولید و به فروش رسان فبلت گلکسی نوت ۷ به طور کامل متوقف شده، انتظار می رود گوشی هوشمند Galaxy C9 که شناسه ی مدل آن SM-C9000 است، مجهز به نمایشگری به ابعاد ۶ اینچ با وضوح فول اچ دی باشد. همچنین نقل میشود این سیستم در بر می داری یک باتری با ظرفیت ۴۰۰۰ میلی آمپرساعت بوده و از ۶ گیگابایت رم نیز بهره خواهد برد. حال با توجه به عکس و تصویر بازرگانی تازه ای که از گلکسی سی ۹ انتشار داده شده، می توان با اطمینان گفت که تنها چندین روز تا شناسایی مجلسی این محصول فاصله داریم. همانطور که در عکس و تصویر بازرگانی زیر میبینید، تاریخ ۱۰/۲۱ به چشم می خورد که برابر با روز جمعه ی هفته ی جاری است. در کنار نمایشگر بزرگ و حافظه ی رم بالا، انتظار می رود این سیستم ۶۴ گیگابایت حافظه ی داخلی ذخیره سازی هم داشته باشد. دو دوربین ۱۶ مگاپیکسلی نیز در جلو و پشت آن تعبیه شده است.

با توجه به این که احتمالا توجه کننده ی گوشی هوشمند نکته اشاره، اسنپدراگون ۶۵۲ است، نمی شود این محصول را از نظر قدرت پردازشی هم سطح محصولاتی که از تازه ترین توجه کننده های کوالکام بهره میبرند آگاهی داشت. با این حال، باید اشاره کنیم که چیپ ست یاد شده هشت اتمی بوده و از نظر مصرف انرژی بسیار بهینه عمل می کند و با توجه به باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری انتخاب شده برای گلکسی C9، به چشم مییاید معضلی از نظر نگه داری نیرو در این محصول موجود نموجود باشد.

بد نیست اشاره کنیم که احتمالا این گوشی هوشمند فقط برای بازار چین انتخاب شده است. البته به خاطر بحران نوت ۷، این امیدواری وجود دارد که شرکت سامسونگ به منظور جبران خسارات وارد آمده، گلکسی سی ۹ را در سایر نقاط دنیا نیز عرضه کند.

**************

متن از : روشن ب.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به هر سو بلبل عاشق در افغان ««« »»» تنعم از ميان باد صبا کردعکس بازرگانی گلکسی C9 و زمان شناسایی این تلفن همراه


TT / 87 --- TP / 24%

گردآوری شده توسط : روشن ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : گلکسی
برچسب ها : گوشی

مطالب مرتبط