بازسازی فرودگاه مهرآباد بعد از ۷۰ سال

بازسازی فرودگاه مهرآباد بعد از ۷۰ سال

صنعت - ‌قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشورمان از طلب ۷۰۰ میلیارد تومانی از شرکت‌های هواپیمایی خبرداد.

به نقل کرده حسین اسفندیاری در فرودگاه مهرآباد پس از ۷۰ سال عملیات نو سازی اساسی باندها را در دست اجرا داریم و ۱۰۰ میلیارد تومان برای یکی از باندها مخارج کرده ایم.

سرزه به نقل از خبر آنلاین خبر می دهد به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، اسفندیاری در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات عالی در فرودگاه شهر خرم آباد طی پنج سال اخیر افزود: تمام زیرساخت های ضروری برای ارتقای فرودگاه شهر خرم آباد اجرا شده و از این به بعد شاهد نشست و برخاست هواپیماهای پهن پیکر نیز در این فرودگاه خواهیم بود که این اصلی نیازمند استقبال مسافران است.

وی با اظهار این که همچنین احداث ترمینال تازه و پاویون و چندین نقش دیگر در دستور کار است، ادامه داد: باید از اسفندیار کیانی مدیر پیشین فرودگاه شهر خرم آباد تشکر کنم و با این که مدیری غیربومی بود اما برای این فرودگاه خیلی زحمت کشید.

اسفندیاری در پاسخ به سوالی که شرکت فرودگاه ها چه برنامه ای برای تپه سنتی که به تازگی در فرودگاه شهر خرم آباد یافته شده، دارد؟ گفت: به عنوان فردی که از شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشورمان به اینجا آمده ام قادر هستم نقل بکنیم که تمهیدات ضروری در این نکته باید در استان انجام شود و ما نیز همراهی می کنیم.

قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشورمان در امور فرودگاهی با اظهار این که تقریباً در بیشتر فرودگاه های کشور پروژه هایی در دست اقدام داریم، افزود: در فرودگاه مهرآباد پس از ۷۰ سال عملیات نو سازی اساسی باندها را در دست اجرا داریم و ۱۰۰ میلیارد تومان برای یکی از باندها مخارج کرده ایم و برای اپرون و باند دوم نیز مخارج خواهیم کرد.

وی با اشاره به کارهای دیگری که در فرودگاه های کشور در حال انجام است، تأکید کرد: یک حرکت جهادی در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشورمان با همکاری همه دوستان در جریان است.

اسفندیاری در ادامه گفتمانهایش گفت: بستر ضروری برای جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی را داریم و فرودگاه یکی از خوب ترین محیط ها برای پذیرش سرمایه گذار است.

قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشورمان خاطرنشان کرد: حدود ۷۰۰ میلیارد تومان از شرکت های هواپیمایی طلب داریم و اگه این بدهی را تسویه کنند قادر هستیم کارهای بیشتری اجرا کنیم.

3535

***نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد***

نگارنده: گلنار ت.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سبوکشان همه در بندگيش بسته کمر ««« »»» ولی ز ترک کله چتر بر سحاب زدهبازسازی فرودگاه مهرآباد بعد از ۷۰ سال


TT / 81 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : گلنار ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : مهرآباد
برچسب ها : فرودگاه , بازسازی

مطالب مرتبط