با هیچ بازیکنی شوخی ندارم/ فولاد در 50 متر رو به جلو عملکرد خوبی دارد

با هیچ بازیکنی شوخی ندارم/ فولاد در 50 متر رو به جلو عملکرد خوبی دارد

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: با هیچ بازیکنی شوخی ندارم و به برخی از آنها هشدار دادم و امیدواریم در 7 هفته آینده این هشدار کارساز شود تا در تیم ما بمانند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از تبریز و به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی تبریز، امیر قلعه بدیعی در نشست خبری قبل از بازی با فولاد خوزستان بیان داشت: تیم تراکتورسازی تیم بزرگی است و حفظ شرایط آرمانی این تیم سخت است و هر زمان بازی ها پیاپی بوده خوب بازی کردیم، ولی مقابل سایپا خوب نبودیم که امیدواریم فردا در زمین خودمان 3 امتیاز را کسب کنیم.

وی اضافه کرد: فولاد تیم خوبی است و در 50 متر رو به جلو عملکرد خوبی دارد و امیدواریم بتوانیم با حضور هواداران مان فردا 3 امتیاز را کسب کنیم و یقین دارم که ما به صدر جدول برمی گردیم، هر چندین کسب تساوی بیرون از خانه مقابل سایپا قابل قبول بود.

سرمربی تیم تراکتورسازی تصریح کرد: ما معتقدیم آذربایجانی ها در بسیاری از موارد اولین ها هستند، ولی در بحث 3090 حمایت کافی از ما صورت نگرفت.

وی اضافه کرد: رقبای ما یک میلیون عضو در این سامانه دارند، ولی ما فقط 30 هزار عضو داریم و تعجب می کنم که چرا به تیم شان یاری نمیرسانند و رقبایشان در این امر پشت تیم شان هستند.

قلعه بدیعی گفت: تراکتور نماد مردمان آذربایجان شده و باید در امر 3090 هم از این نماد حمایت شود و ما 20 تا 30 میلیون آذری زبان در کشور داریم و حیف است که مردمان خوب آذربایجان از این تیم حمایت نکنند.

قلعه بدیعی گفت: در مورد استادیوم چون فکر ما برای حفظ بیت المال است نگاه کردیم اگه انسان های خودخواهی باشیم و خیلی زود در این ورزشگاه بازی کنیم، چمن نابود میشود به همین خاطر نقل کردیم بازی فولاد را هم در استادیوم اختصاصی بازی کنیم تا این چمن یک ماه دیگر فرصت استراحت داشته باشد.

وی تصریح کرد: شرکت در بحث 3090 رابطه ای با حضور در استادیوم ندارد و انتظار داریم تمامی هواداران از تیم شان حمایت کنند.

وی تاکید کرد: ما از نظر آماری جزو خوب ترین تیم های لیگ هستیم وخط هجوم خیلی خوبی داریم و مهدی شریفی به مرز آمادگی نزدیک شده است و ادینهو هم شرایط خوبی داشته و حاتمی هم حالت قابل قبولی دارد.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز تاکید کرد: نیم فصل باید خوانیم و ایرادهای تیم را از بین بریم و به چندین نفر از بازیکنان هشدار دادم که اگه تقویت نشوند در نیم فصل دوم کنار ما نخواهند بود.

سرمربی تیم تراکتورسازی درباره مصدومیت جاسم کرار خاطرنشان کرد: کرار به یقین فردا بازی می کند ولی معلوم نیست که در مخلوط عمده باشد یا در نیمه دوم به میدان برود.

وی گفت: کرار قادر هست در لیگ های معتبر جهان بازی کند، ولی بدن سازی های ضروری را به انجام نمیرساند و در فشار بازی دچار مصدومیت می شود.

قلعه بدیعی گفت: قادر میبودیم در بازی سایپا و حذفی از کرار بهره گیریم، ولی به او استراحت دادیم و معتقدم او باید نگرشش را عوض کند تا به آسانی دچار مصدومیت نشود.

وی ادامه داد: ما به چندین بازیکن تیم هشدار دادیم و امیدواریم در 7 هفته آینده این هشدار کارساز شود تا در تیم ما بمانند. با هیچ بازیکنی شوخی ندارم و مربی منضبطی هستم و هیچوقت هم مربی پروازی نبودم و همیشه کنار تیم هستم و باید همه کسانی که با ما فعالیت میکنند همه فکر و ذکرشان روی بازی باشد و تمرکز کافی را داشته باشند. اگه دوستان همراه نشوند کسانی را جایگزین آنها می کنیم که بهتر از آنها باشند ولی ما دوست داریم تغییر رویه دهند و در جمع ما بمانند.

--------------------------------

مطلب از : فرخنده م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زان طره پرپيچ و خم سهل است اگر بينم ستم ««« »»» از بند و زنجيرش چه غم هر کس که عياری کندبا هیچ بازیکنی شوخی ندارم/ فولاد در 50 متر رو به جلو عملکرد خوبی دارد


TT / 68 --- TP / 11%

گردآوری شده توسط : فرخنده م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : فولاد
برچسب ها :

مطالب مرتبط