مرگ بازیگر زن زیبای هالیوودی در هنگام خواب! (عکس)

عکس شماره 1 ⇩
بازیگر و قهرمان شنای فیلمهای موزیکال کمپانی مترو گلدوین مه یر در سال های  1950 -1940، استر ویلیامز که جلوه ای از شکوه و هیبت وزرشکاری بود، دیروز در سن نود ویک سالگی درگذشت. به گزارش به نقل از هالیوود ریپورتر، سخنگوی خانواده ویلیامز امروز اعلام کرد که استر در خواب و آرامش در منطقه بورلی هیلز به خواب ابدی رفت.

استر ویلیامز با فیلمهایی ماندگاری چون «مهرویان شناگر»، «دختر نپتون»، «پری دریایی میلیون دلاری» راهش را به دنیای ستارگان هموار کرد. واکنش تماشاگران به این دختر ورزشکار بی نظیر بود. کمپانی مترو گلوین مه ی کارنامه استر ویلیامز را به اوج رساند. مدت ده سال او در هالیوود ژانر جدیدی را مختص خودش به وجود آورد: به نام موزیکال آبی!

 
عکس شماره 2 ⇩
عکس مرگ بازیگر زن زیبای هالیوودی در هنگام خواب! (عکس)
 
کمپانی مترو گلوین مه یر در پارکینک محوطه اش استخری بزرگ ساخت و کرین های مخصوص نماهای از بالای سر در آنجا نصب کرد. فیلم تکنی کالر مهرویان شناگر با نقش آفرینی ویلیامز و باسیل راثبون و رد اسکلتون در سال 1944 موفق ترین فیلم بود.
 
استر ویلیامز در کهنسالی
 
عکس شماره 3 ⇩
عکس مرگ بازیگر زن زیبای هالیوودی در هنگام خواب! (عکس)
ویلیامز متولد هشتم اوت 1921 شهر لس آنجلس بود.وی در سال 14ر سالگی برنده مدال در شنا شد و این ورزش را ادامه داد تا حدی که عضو تیم المپیک امریکا برای بازی های المپیک هلسینکی سال 1940شد. اما بازی های آن سال به دلیل جنگ برگزار نشد. وی پس از کنار گذاشتن ورزش، مدل شد و سپس بازیگری را پیشه کرد.

______________________

تهیه شده توسط : جمشيد د.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

فرياد که از شش جهتم راه ببستند ««« »»» آن خال و خط و زلف و رخ و عارض و قامتگردآوری شده توسط : جمشيد د.
تاریخ گردآوری : 2015-12-04
در دسته بندی : یویژه ها
برچسب ها : هالیوودی , خواب
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :