بازیگر مشهور خادم امام رضا شد + تصاویر (3 عکس)

عکس شماره 1 ⇩

بازیگر مشهور خادم امام رضا شد

 

بازیگران مشهور کشور همچون سایر مردمان در مراسم شام غریبان حضرت امام حسین علیه السلام شرکت کردند . در این میان به گزارش پارس ناز  تصاویری از حضور بازیگر سرشناس سینما با لباس خادمی امام رضا(ع) در مراسم شام غریبان امام حسین علیه السلام به دستمان رسید

 

فرهاد قائمیان بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون شب گذشته و همزمان با شب شام غریبان امام حسین (ع) لباس خادمان حرم رضوی را پوشید و به زائران این امام بزرگوار خدمت کرد.تصاویر حضور این بازیگر و اشکهای وی در این مراسم جانگداز را میبینید.

عکس شماره 2 ⇩
عکس بازیگر مشهور خادم امام رضا شد + تصاویر

فرهاد قائمیان در سال ۱۳۴۴ در اردبیل متولد شده است و اصالتا ترک می باشد.در سال ۱۳۷۰ وارد دنیای بازیگری شد و اولین فیلم سینمایی او دمرل بوده استو پس از آن در فیلم ها و سریال های بسیاری ایفای نقش کرده است.

عکس شماره 3 ⇩
عکس بازیگر مشهور خادم امام رضا شد + تصاویر

این بازیگر دارای مدرک دیپلم می باشد و از سنین کودکی علاقه ی بسیاری به بازیگری داشته است و با تشویق خانواده تئاتر را آموخت و سپس وارد سینما وتلویزیون شد.از او نقش های زیادی به یادگار مانده است و او بازیگر بسیار توانمندی در ایفای نقش های مختلف است.

 

خادم شدن او در شب شام غریبان امام حسین (ع) در حرم رضوی برای همه هوادارانش بسیار جالب بود و همه واکنش مثبتی به کار این بازیگر سرشناس داشتند.گفتنی است،.فرهاد قائمیان بازیگر مشهور سینمای ایران به عنوان خادم افتخاری آستان قدس رضوی به زائران امام رضا(ع) خدمت می کند.

 

 

__________________________________

تهیه شده توسط : بيژن د.

سینما و تئاتر در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به چشم خلق عزيز جهان شود حافظ ««« »»» که بر در تو نهد روی مسکنت بر خاکگردآوری شده توسط : بيژن د.
تاریخ گردآوری : 2015-12-06
در دسته بندی : خادم
برچسب ها : امام
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :