بازی آنلاین استراتژیک بازی استراتژیک جنگی جدید (2 عکس)

کاربر گرامی، اگر از گوشی های هوشمند و یا تبلت استفاده می نمایید، احتمالا ابن بازی برای شما اجرا نخواهد شد. لطفا برای اجرای بازی ها از رایانه استفاده نمایید .

بازی آنلاین استراتژیک ، بازی استراتژیک جنگی ، بازی آنلاین جدید ، بازی آنلاین استراتژیکی ، بازی استراتژیک ارتش تمام دوران.

عکس شماره 1 ⇩

strategic online game بازی آنلاین استراتژیک ؛ در بازی استراتژیک ارتش تمام دوران شما در تاریخ سیر کرده و انواع سلاح ها و تجهیزات نبرد رو امتحان خواهید کرد. در این بازی آنلاین استراتژیک برای هر قشر از مردم خانه بسازید و به جمگ دشمن بروید. از سپرهای دفاعی به روز و قدرتمند برای دفاع از قلعه و یاران خود استفاده کنید و با جمع آوری طلا و اعتبار قلعه خودتون رو به روز رسانی کنید. در این بازی از عصر حجر تا دوران مدرن رو تجربه خواهید کرد و از ۵۰ واحد جنگی برای پیروزی در این بازی آنلاین استراتژیک جنگی استفاده خواهید نمود.

دستورالعمل بازی : بر روی ساختمان ( قلعه ) کلیک کنید تا خانه ها نمایان یشن و بعد از اون واحد جنگی مورد نظرتون رو بسازین. به غیر از ساخت واحد جنگی شما می تونید از سپر های دفاعی نیز استفاده کنید. برای ساخت هر واحد باید پول کافی داشته باشین و برای ارتقاء قلعه باید اعتبار کافی رو کسب کنید.

حجم این بازی استراتژیک آنلاین جدید ۱۰ مگابایته و زمان زیادی برای بارگزاریش لازمه پس خواهشا تا بارگزاری کامل بازی شکیبا باشید …

برای شروع بازی آنلاین بر روی عکس زیر کلیک کنید.

عکس شماره 2 ⇩
عکس بازی آنلاین استراتژیک   بازی استراتژیک جنگی جدید

strategic-online-game-new-war-strategy

بازی آنلاین استراتژیک ، بازی استراتژیک جنگی ، بازی آنلاین جدید ، بازی آنلاین استراتژیکی ، دانلود بازی استراتژیک ارتش تمام دوران.

 

*************

تهیه شده توسط : پاكمهر و.

بازی آنلاین در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر به ديوان غزل صدرنشينم چه عجب ««« »»» سال‌ها بندگی صاحب ديوان کردمگردآوری شده توسط : پاكمهر و.
تاریخ گردآوری : 2015-11-17
در دسته بندی : آنلاین
برچسب ها : استراتژیک , جنگی
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :