بازی آنلاین فوتبال سه بعدی

کاربر گرامی، اگر از گوشی های هوشمند و یا تبلت استفاده می نمایید، احتمالا ابن بازی برای شما اجرا نخواهد شد. لطفا برای اجرای بازی ها از رایانه استفاده نمایید .

 
 
 
 
  بهترین بازی فوتبال آنلاین سه بعدی با کیفیت و امکاناتی بی نظیر در قالب بازی فلش آنلاین تقدیم به هواداران و طرفدارن ورزش محبوب فوتبال.

در این بازی فوتبال که به صورت سه بعدی هست، با پیروزی در 29 مسابقه می توانید سلطه خود را بر جهان اثبات کنید.هم اکنون بیش از 450 میلیون نفر درحال انجام این بازی هستند که مای گیم این بازی هم اکنون در ایران قرار داده تا ایرانی ها نیز سلطه خود را بر جهان فوتبال نشان دهند.در هر مسابقه فوتبال که برنده شوید.

ستاره و پول می گیرید و با سفر به کشوری دیگر با آن تیم مسابقه میدهید.در این بازی تا 4 مربی نیز شما را همراهی میکند و تا 29 ارتقا می توانید انجام دهید و همچنین ماموریت های مختلفی نیز در ادامه می توانید انجام دهید.

 نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا این بازی 7 مگابایتی کامل لود شود و سپس روی گزینه continue کلیک کنید و سپس با اندکی صبر بر روی گزینه play کلیک کنید و در صفحه بعدی روی new game کلیک کنید و تیم خود را ارنج کنید و وارد مسابقه آنلاین فوتبال شوید.

دستورالعمل بازی: توسط کلیدهای مکان نما و یا کلیدهای W،A،S،D بازیکنان را حرکت دهید و با کلیدهای C و یا N نیز شوت کنید.

برای شروع بازی بر روی عکس زیر کلیک کنید.


- نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود -

نگارش توسط : آذين ق.

بازی آنلاین در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای که با سلسله زلف دراز آمده‌ای ««« »»» فرصتت باد که ديوانه نواز آمده‌ایگردآوری شده توسط : آذين ق.
تاریخ گردآوری : 2015-11-17
در دسته بندی : یویژه ها
برچسب ها : آنلاین
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :